JavaScript seems to be disabled in your browser. For the best experience on our site, be sure to turn on Javascript in your browser.

Дитячі басейни

5 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

5 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Відпочинок на свіжому повітрі, та ще й у теплій чистій воді – чи може бути краще уявлення про дитячі розваги влітку? Це загартування, поповнення організму надзвичайно корисним вітаміном D, фізичні навантаження, весела гра. Рішення купити дитячий басейн та влаштувати малюкам активний відпочинок – це можливість відірвати дітей від гаджетів на дуже довгий час. А ще така покупка дасть Вам можливість звільнити час на самого себе, улюблену справу, спокійну розмову з друзями. 

Облаштовувати на дачі або біля будинку стаціонарний дитячий басейн не завжди доцільно. У такому випадку краще купити басейн надувний або каркасний. Переносні дитячі басейни зазвичай виготовляються з пластика. Їх можна встановити на подвір’ї, в саду, невеликий басейн для малюків поміститься навіть на терасі. Після теплого сезону такий басейн можна демонтувати, скласти і зберігати до наступного літа. 

Вибір басейнів в інтернет-магазині Allzora.com.ua справді великий. Тут може замовити дитячий басейн Київ та жителі інших міст України. Ми користуємося різними видами доставки, і Ви можете бути впевнені, що замовлений товар обов’язково до Вас доїде. 


Види дитячих басейнів

Переносні дитячі басейни поділяються на основні види за типом виконання:

  • Надувний басейн 

  • Наливний басейн

  • Каркасний басейн

Надувний басейн – це швидше басейн для немовлят та найменших дітей до 2-4 років. Надувний басейн – найдешевший. Його переваги - це низька ціна, швидке наповнення водою, можливість брати з собою у поїздки у вихідні або святкові дні. Мінусом є те, що він найменш міцний – через необережність його можна пошкодити. Також і те, що діти швидко ростуть, тому через рік-два не будуть поміщатися в такому басейні.


Наливний басейн. Якщо Вам потрібен басейн надувний великий, краще придбати наливний басейн. Він більший і довговічніший, ніж надувний басейн. При наповненні водою стінки басейну розширюються, і саме вода їх утримує. Такі басейни призначені для дітей старше 3 років, можуть використовуватися до п’яти років і більше, мати розміри, які дозволять перебувати в ньому кільком особам одночасно, включаючи дорослих.


Каркасний басейн. Він найбільш міцний і стійкий до пошкоджень. Каркасний басейн має стійку конструкцію і після встановлення його можна не складати увесь сезон. Якщо Ви вирішили купити дитячий басейн, у якому помістяться Ваші діти, їхні друзі та і Ви особисто, каркасний басейн підійде для цього найкраще. Призначений для дітей старшого віку та підлітків.


На що звернути увагу, вибираючи басейн для дітей?

Розмір. Розмір круглої чаші басейну - це діаметр в її найширшій точці. У квадратних і прямокутних басейнах наведені довжина і ширина. Що стосується розмірів надувних басейнів для найменших дітей, то виробники зазвичай зазначають, з якого віку рекомендується дітям гратися у такому басейні.

Наприклад, розміри прямокутного надувного басейну, призначеного для дітей віком від трьох років, становлять приблизно 260x160x45 см. Такі розміри дозволяють перебувати в басейні кільком малюкам одночасно. Найменші басейни мають розміри 240х80см, а найбільші можуть мати до 6 метрів. 

Вік дитини. Цей параметр важливий насамперед для невеликих надувних басейнів, призначених для малюків. Стосовно наливних та каркасних басейнів - вони призначені для дітей старшого віку та підлітків.

Безпека. Якщо Ви вирішили купити дитячий басейн, варто подбати, щоб дитина ніколи не купалася в ньому без нагляду. Не має значення тип басейну - діти до 10 років повинні гратися в басейні під контролем дорослих. Також варто переконатися, що дитина не може самостійно зайти у воду за Вашої відсутності.

Щоб вибрати дитячий басейн, купити, Україна однозначно вибирає інтернет-магазин Allzora.com.ua. В інтернет-магазині Allzora.com.ua ми докладаємо всіх зусиль, щоб наші клієнти були повністю задоволені своїми покупками. У нас купувати легко, безпечно і приємно.