Композитні басейни

Товари 1-20 з 21

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Товари 1-20 з 21

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

З розвитком технологій небувалу полярність серед басейнів почали набирати композитні басейни.

Свою популярність вони здобули завдяки технології їх виробництва, яка змогла не тільки покращити їх якість, а й зробила ціну басейнів більш доступнішою для людей, поступово витісняючи свого попередника, чаші басейнів яких виготовлялися з бетону.

Що потрібно знати про композитні басейни та що стало причиною їх популярності серед споживачів.

Композитні басейни – це цілісна чаша виготовлена із композитних матеріалів (через які він і отримав свою назву) та склопластику. Виготовлення даного виду басейну є складним технологічним процесом. Щоб отримати якісний продукт виробникові потрібно дотримуватися етапів, визначених технологією виготовлення.

Спочатку виготовлюється матриця басейну. Вже на цьому етапі визначається якість кінцевого продукту. Матриця повинна бути гладкою, без дефектів. Щоб вона могла витримувати навантаження під землею (зміщення ґрунту) і на поверхні. Далі, поступово, на матрицю починають наклеювати шари композитних матеріалів: гелькоут – перший шар (внутрішня стінка), два шари – вінілестер (водний бар’єр), поліестер – 3 шари й на кінець захисний шар топкоут. Кожен шар просочують поліефірною смолою. Незважаючи на велику кількість компонентів басейн досягає товщини всього у 10 – 15 мм, за європейським стандартом. Крім цього чашу басейну покривають гладким шаром фарби та кераміки, для його укріплення та створення неслизької поверхні.

 

Перевагами композитних басейнів можна вважати: довговічність, елегантність, проста експлуатація, легке встановлення, гладка поверхня, низька теплопровідність.

На відміну від бетону чи іншого декоративного матеріалу, композит не має терміну придатності. Він не піддається корозії, плісені за ним достатньо просто доглядати. Це означає що бруд на поверхні басейну не буде накопичуватися. Процес встановлення займе не більше двох тижнів. Низька теплопровідність дозволить довгий час утримувати тепло води на достатньому рівні. Купити композитний басейн на замовлення теж можливо, але серед десятків моделей композитних басейнів покупець напевне зможе знайти екземпляр індивідуально для себе. А також для виробників композитних басейнів нема різниці які за величиною виготовляти басейни. Якщо ви бажаєте купити великий басейн довжиною 10 м, будь ласка.  Якщо вам потрібна якість і довготривалість, то це найкращі чаши для басейнів, купити які ви зможете в інтернет-магазині Allzora.com.ua.

Часто буває що споживачі плутають композитні, керамічні та скловолоконні басейни.

В загальному українські виробники пропонують три види басейнів виготовлених з композитних матеріалів: композитні, керамічні та скловолоконні басейни. Основні риси, що відрізняють композитні, керамічні та скловолоконнні басейни – ціна та експлуатаційні характеристики. Найдорожчі з них - керамічні, композитні займають “золоту середину”, а скловолоконні - найдешевші з них. 

Купити басейн зі склопластику та композитні басейни можна в інтернет-магазині Allzora.com.ua. Тут ви зможете придбати чудових представників композитних басейнів, таких як Erato 1000R й Aurora 750R, та багато інших.