Купелі з підігрівом

6 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

6 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Що варто знати про купелі

Багато хто чув про такий вид водних процедур як купелі. Щоб вам не обтяжувати себе питаннями, яку краще купити купіль і чим кожна з них відрізняється, спробуємо розібратися, не відкладаючи.

 І відпочинок, і оздоровлення

Більшість із нас знають, що купелі розслаблюють, даючи можливість відпочити після виснажливого робочого дня. Оскільки відпочинок у купелях пов'язаний із користю для здоров'я, то не помилимося, якщо назвемо ці водні процедури фізіотерапевтичними. А це означає, що купити купіль - це і відпочивати, і оздоровлюватися одночасно.

Одним із найпростіших в цій категорії виробів є лазня купіль. Вона виготовляється з дуба, а обручі - з нержавіючої сталі. Стяжки дозволяють регулювати напругу обруча і надійно зберігають форму дерев'яної купелі. Ще однією вигодою цих купелей є можливість їх розбирання та заміни деталей.

Японська лазня офуро відома з давніх часів. Її влаштовують у дерев'яній бочці з сидінням усередині. Ванну приймають напівлежачи, зануривши тіло в теплу воду до грудей. Воду постійно підігрівають, підкладаючи поліна. Найбільш відчутний ефект досягається в поєднанні ванни з масажем.

Лазня купіль офуро допомагає при лікуванні ревматизму, послаблює вплив стресів, стимулює роботу нирок і серцево-судинної системи, а також активізує обмін речовин. Ця купіль робить організм більш стійким до простудних та інфекційних захворювань.

 

Лазня під назвою офуро позбавляє від ревматичних болів і стресів, стимулює серцево-судинну систему і нирки, активізує обмін речовин. Офуро робить організм стійким до простудних та інфекційних захворювань.

Підігрів на дровах: переваги відчутні

Особливу увагу звертаємо на фінські купелі з підігрівом, оскільки вони увібрали в себе всі позитивні якості цього виду лазень. По-перше, призначені для цих купелей вироби є досить економними: для розігріву води не треба включати електронагрівачі, а досить невеликого запасу дров. Маючи їх у наявності близько двадцяти кілограмів, ви вже через дві години зможете розігріти воду до гарячої. Друге позитивна властивість цих купелей є продовженням першої: оскільки ви не прив'язані до електропостачання, то можете використовувати виріб у будь-якому місці - на дачі, в інших віддалених місцях, що не мають електрики. Третя і найголовніша властивість купелей - перевірена роками їхня здатність поліпшувати здоров'я. Фіни - вимогливі до нього, тож якщо вже вони протягом століть використовують ці лазні і не думають від них відмовлятися, значить, бачать у них велику користь.

Звертаємо особливу увагу, що матеріалом купелей служить спеціально оброблене дерево. Його піддають термомодифікованій обробці, що застосовується в Європі протягом останніх більш ніж 5 років. За такої обробки, здійснюваної в спеціальних камерах (автоклавах) змінюється щільність цього матеріалу (зміни відбуваються на молекулярному рівні). В результаті деревина не набирає і не віддає вологи - і не набухає, і не розсипається. Водночас така дерев'яна купіль надійно захищена від грибка і загнивання, в ній не поширюються мікроорганізми, вона не викручується.

 Домашні «чани» економлять гроші 

Приймати водні процедури в цих дерев'яних купелях можна і з використанням лікувальних трав, які кладуть у воду. В цьому відношенні купелі нагадують купання в чанах, що нині широко поширилося в курортних місцевостях Закарпаття.

Купити купіль із пічкою - справа досить витратна. Ціни коливаються в межах від двох до чотирьох тисяч євро залежно від наявності додаткових опцій (наявність укриття, пластикова чаша разом із дерев'яним каркасом купелі тощо). Але все ж це набагато вигідніше, ніж користуватися послугою купання в чанах для туристів. В даному випадку ви влаштовуєте свій домашній чан, вартість якого буде дорівнювати тільки придбаним або заготовленим на власній ділянці дровам.

Піч із виносною топкою є вивіреним джерелом тепла, а продуманість її пропорцій забезпечує високу тепловіддачу. Складовими елементами є високоміцні герметики, посилені полімерним покриттям, а також харчова нержавіюча сталь. Завдяки надійності і довговічності виробів покупці не платять за них подвійну ціну, що не виключено у випадках, коли фірми-виробники не виявляють належної уваги до якості.

Купити купіль на сайті Allzora.com.ua означає забезпечити себе купанням у домашніх умовах, гарантоване використання виробу протягом багатьох років.