Поліпропіленові басейни

Товари 1-20 з 26

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Товари 1-20 з 26

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Бажання купити поліпропіленовий басейн для котеджу, заміського будинку або дачі цілком виправдано потребою людини у наповненні побуту комфортом, в прагненні змінити життя на краще.

Поліпропілен - один з кращих, перевірених часом матеріалів для виготовлення басейнів середнього та преміального сегментів. Цей синтетичний матеріал, попри своє «неприродне» походження набагато перевищує характеристики матеріалів, які використовуються для будівництва виключно преміальних стаціонарних басейнів.


Характеристики поліпропілену, які неодмінно стануть перевагами басейну даного типу:

• відмінні термоізоляційні властивості: на нагрів води в басейні потрібно менше енергоресурсів;

• безшовне зварювання поліпропілену - гарантія цілісності чаші. У зимовий час немає приводу хвилюватися про збереження басейну, можна бути впевненим, що поліпропіленовий басейн «побачить» кожен новий сезон купання, термін експлуатації поліпропіленового басейну становить не менше 50 років;

• басейн з поліпропілену має високу зносостійкість до стирання покриття, засоби по догляду за басейнами минулого покоління можна спокійно застосовувати - хлорування не принесе басейну ніякої шкоди;


Від білосніжно-білого до синього кольору - басейн з поліпропілену може мати будь-який колір або навіть відтінок

Поліпропілен ідеально пов'язується з барвниками, на первинній стадії забарвлення формується однорідний матеріал (басейн фарбується повністю, а не тільки його поверхня). При застосуванні при високих температурах поліпропілен не змінює свою структуру, зокрема - кольоровість. Найбільш популярні кольори для такого типу басейну, як поліпропіленовий басейн - blue (блакитний) і steel blue (сталевий блакитний). Новинкою сезону є колір басейну - white, вода в басейні буде мати бірюзовий колір, що дуже й дуже красиво.


Поліпропіленовий басейн - тільки прямокутна або овальна (кругла) форма?

Судження, яке переслідує багатьох покупців стандартних, каркасних басейнів ні в якій мірі не відноситься до басейну з поліпропілену. Виходячи з можливостей поліпропілену, форма басейну може бути будь-яка, звичайно, якщо він виготовляється під замовлення. З умовно «стандартних» рішень форми є наступні: «прямокутна - від 4-х до 7.5 метрів в довжину і 3 метри в ширину», «кругла - діаметром від 2.5 м до 4.5 м.», «форма квасолі - від шести до 7.5 м. в довжину і 3 метри в ширину».

Щодо глибини басейну - вона може бути стандартною, від 1.2 м. до 1.6 м. За бажанням замовника, глибина басейну може варіюватися або ж басейн може бути поділений на 2 секції: для дітей - до 1 м завглибшки, і для дорослих - до 2 х метрів або навіть більше. Кращим рішенням є плавний перехід глибини для безпеки всіх, хто проводить час в басейні.


Фільтраційна установка - те, без чого не вийде експлуатувати поліпропіленовий басейн правильним чином

Чистота води від механічних частинок дуже важлива для організації якісного перебування в басейні, а бактеріальні забруднення «бере на себе» хімія для басейну - альгіциди, очисники на основі хлору, РН-регулятори води. Фільтраційні установки для басейну складаються з пластикової бочки з кварцовим піском і насоса необхідної продуктивності (від 4 м3/год до 16 м3/год). Режими роботи фільтраційної установки - «Фільтрація», і «Очищення». Останній відповідає за очищення самого фільтра (місткості з піском).


Підводимо підсумки: басейни з поліпропілену, ціна яких на Allzora.com.ua становить від 2-х до 5-ти тис. євро в комплекті з фільтраційною установкою, пропонують преміальне і безпроблемне рішення в експлуатації. Басейни з поліпропілену мають всі необхідні характеристики для басейнів середньої і високої цінової категорії:

• висока міцність при ударах завдяки достатній еластичності;

• відмінні термоізоляційні показники;

• стійкість до хімічних препаратів для обслуговування басейну (тут потрібно відзначити, що для знезараження води практично не використовуються засоби, які містять хлор, прогрес явно «не стоїть на місці»);

• мінеральні наповнювачі сприяють преміальному зовнішнім виглядом, дозволяють пофарбувати всю площу басейну, тим самим забезпечивши однорідний колір;


Інтернет-магазин Allzora.com.ua пропонує придбати серію поліпропіленових басейнів Econ Trend разом з фільтраційної установкою Brilix (Чехія). До послуг, які ми пропонуємо покупцям відносяться: безкоштовна консультація по вибору басейну і фільтраційної установки, транспортування басейну до місця установки, монтаж та введення в експлуатацію, консультації по догляду за басейном, гарантійне і післягарантійне обслуговування. Купити готовий поліпропіленовий басейн можна з доступних на сайті Allzora.com.ua або ж на замовлення індивідуальних розмірів і комплектації. Звертайтеся до нас будь-яким зручним способом та через  5-7 днів ви зможете відчути всю красу сімейного відпочинку на воді!