Надувні джакузі

Надувні джакузі

10 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

10 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Джакузі релакс

Купити надувний джакузі для дому або вулиці

Гідромасажна ванна - джакузі - спа-басейн (що одне і те ж) зменшують стрес, сприяють максимальній релаксації, допомагаючи підтримувати наше тіло в постійному тонусі.

Залежно від місця використання ці пристрої ділять на джакузі для будинку, джакузі для вулиці, а відштовхуючись від розміру - на великі джакузі, середні і малі, від форми - кутові, круглі, овальні; в технічному відношенні їх оцінюють відповідно до кількості форсунок (отворів для подачі води під напором).

Спа-басейн завжди займає певне місце в квартирі або у дворі, і цей фактор безпосередньо впливає на ваш вибір. Якщо ви не плануєте використовувати гідромасажну ванну постійно на одному і тому ж місці, то слід зупинитися на надувному її варіанті.

Надувні спа-басейни з успіхом виконують ту ж функцію, що й стаціонарні, однак у перших є перевага: з настанням несприятливих погодних умов їх можна згорнути і відкласти до кращих часів. Стаціонарні джакузі для вулиці такою мобільністю не володіють.


Надувний джакузі

Важливі не лише розміри

Надувна гідромасажна ванна-спа-басейн-джакузі поміститься як у малогабаритній квартирі, так і в саду або у дворі. А як із функціональністю пристрою - запитаєте ви?

Розміри джакузі в межах 180 × 80 см дозволяють розмістити її в сучасній квартирі багатоповерхового будинку. При цьому ви зможете приймати гігієнічні та оздоровчі процедури і напівлежачи, і сидячи - практично без обмежень.

Відзначимо, що повноцінний ефект від прийняття гідромасажних ванн залежить не так від її розмірів, як від розміщення масажних форсунок. Кожне місце у ванні має бути обладнано окремим набором форсунок: згруповані по зонах, вони таким чином впливають на різні ділянки людського тіла. Ще одна важлива умова: кожне окреме місце в джакузі має повторювати контури людського тіла. Це гарантує повноцінний ефект від процедур у джакузі.

Виробники гідромасажних ван

Якщо ви вже зважилися купити джакузі для будинку, то, зважаючи на майбутнє дороге придбання, варто ретельно вивчити інформацію про виробників. Замовити спа-басейн краще від тих виробників, продукція яких вирізняються високою якістю, відповідністю міжнародним стандартам.

На сайті Allzora.com.ua представлені надувні спа-басейни провідних європейських фірм, кожна з яких заслужила довіру покупців багаторічною присутністю на ринку цих товарів. В асортименті є надувні гідромасажні ванни, спа-басейни різних цінових категорій, з багатоманітними конфігураціями, неоднаковими розмірами та технічними можливостями.


Захисне покриттяСенсорний пульт управлінняЗручність використання