Накриття для басейнів

Товари 1-20 з 44

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Товари 1-20 з 44

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Мобільні накриття для басейну, а також павільйони для басейну - аксесуар, який був розроблений майже відразу після того, як виникла потреба захистити басейн від впливу зовнішнього середовища. Таким чином, першими з'явилися накриття з брезенту, далі – з батутного, більш цупкого матеріалу. Павільйони для басейнів завжди будуть вважатися так званими “hi-end аксесуарами” в свідомості багатьох людей, але час змінюється. Купити павільйон для басейну є «стандартом» власників стаціонарних басейнів, але за місце під павільйоном з полікарбонату готові змагатися більш технологічні басейни - поліпропіленові та композитні. Каркасний басейни - свого роду монополіст, оскільки переносні мобільні накриття використовуються переважно для нього. Накриття допомагають не лише захистити басейн від попадання в нього листя і інших твердих частинок, але й економити на засобах по догляду за басейном. Солярні плівки завершують «марш» накриттів, символізуючи простоту і в той же час практичність використання. Використовуються солярні накриття для нагріву води в басейні в сонячну погоду за принципом парникового ефекту. Безкаркасні мобільні накриття також користуються величезним попитом у власників басейнів, які залишаються "зимувати" на ділянці котеджу чи заміського будинку і як будь-яка споруда або техніка вимагають захисту.

 Нові технологічні особливості використання накриттів для басейнів, зручність їх використання, сучасні матеріали виготовлення - є про що розповісти. kupyty_plivku

  Солярна плівка для басейну, дуже часто її називають «плівка для басейну» - має найменшу вартість серед мобільних накриттів ледь перебуваючи на межі між накриттями і аксесуарами, які призначаються для обслуговування басейну, як теплові насоси, фільтри та інша потрібна й корисна техніка. Але все ж, нею накривають басейн для того, щоб підвищити температуру води в басейні природним шляхом. Складається солярна плівка з бульбашок, які рівномірно розподіляють сонячну енергію по поверхні води завдяки ефекту "лінзи". Верхній теплий шар води обмінюється теплом з більш холодними, забезпечуючи таким чином нагрів всієї води в басейні. Сьогодні, купити плівку для басейну - означає познайомитися з передовими технологіями, одна з них - GeoBubble ™. В процесі розробки солярної плівки з використанням технології GeoBubble ™ велика увага приділялася не тільки ефективності нагріву води, а й захисту поверхні стінок басейну від негативного впливу ультрафіолету. Проведена велика робота з метою досягти максимального терміну служби солярної плівки - вона стійка від впливу хімічних препаратів, які використовуються для дезінфекції басейну.

Безкаркасне накриття для басейнів - коли потрібно швидко і якісно захистити басейн від впливу зовнішнього середовища.

Кожен виробник накриттів для басейнів намагається догодити покупцеві пропонуючи ті чи інші переваги. До безкаркасних накриттів для басейнів належать батутні накриття та тенти. Мобільні накриття цих двох типів мають багато спільного - вони виготовляються з щільного матеріалу, мають ідентичний спосіб установки за допомогою металевого троса і храпового механізму, закріплюються за периметром басейну. Купити накриття для басейну батутного типу компанії Gard є більш виправданим у разі, якщо в сім'ї є маленькі діти або тварини, які можуть по необережності впасти в басейн. Батутний матеріал може витримати до 150 кг на 1 м2, що достатньо для того, щоб переживання з цього приводу були зведені до "нуля". Для більш простого варіанту використання тент для басейну здатний забезпечити всі інші експлуатаційні вимоги: зносостійкість брезентового матеріалу неодноразово підтверджувалася рибалками, в походах. Купити тент для басейну - отримати додатковий аксесуар, який не буде займати багато місця, а покупець отримує максимальний захист басейну по дуже демократичній ціні. Щодо водонепроникності - можна хибно вважати, що вона виходить на другий план, але це не зовсім так. У зимовий період також багато опадів, як і в інші пори року, вони не повинні проникати всередину басейну. В іншому випадку, в басейні можуть виникати осередки грибкової інфекції, а також можливе порушення цілісності стінок басейну, додаткового обладнання. "Чим легше змонтувати накриття, тим краще" - 100% стимул купити батутне накриття для басейну або тент для басейну.

Мобільні накриття виробництва компанії Mountfield для купання в будь-яку погоду, а також максимальний захист під час купання в період найбільшої сонячної активності.

kupyty_nakryttia

Сегмент ринку мобільних накриттів був би неповний, якби не пропонувалися до придбання накриття, які можуть захищати басейн і під час купання. Матеріал накриттів даного типу також покликаний захистити від шкідливого впливу ультрафіолету всіх, хто перебуває в басейні, особливо коли його фон перевищує допустимі норми. Компанія Mountfield (Чехія) пропонує широку лінійку мобільних накриттів для каркасних басейнів Azuro. Тканина Valmex має високу міцність нитки до розтягування і розтріскування. Зберігати мобільне накриття можна в чохлі, після зберігання тканина швидко відновить форму, забезпечуючи цим найкращий зовнішній вигляд та споживчі якості. Одне з головних переваг мобільних накриттів даного типу - сезон купання можна продовжити на деякий час без додаткових витрат на нагрів води в басейні, оскільки тканина служить як засіб створення "парникового ефекту" в басейні.

 Щоб отримати архітектурне рішення, яке знаходиться в ідеальній гармонії з вашим стаціонарним басейном - потрібно купити павільйон для басейну з полікарбонату.

За функціональністю павільйони діляться на 2 типи - для захисту басейну та для тривалого перебування в басейні відпочивальників під накриттям. Є ще типи павільйонів, які дозволяють купатися в басейні цілий рік завдяки тому, що мають хорошу термоізоляцію. У будь-якому випадку, павільйон для басейну - преміум рішення в сегменті накриттів для басейнів, вони не відносяться до мобільних та часто проектуються разом з будівництвом стаціонарного басейну. Розсувні павільйони для басейнів мають телескопічне складання - такий тип накриття буде додаткові перевагою, з огляду на конструкцію й зручність використання. Всі компоненти павільйонів для басейнів ретельно підібрані, щоб забезпечити максимальний комфорт, зокрема: ролики виготовлені з поліаміду, що забезпечує плавне пересування елементів павільйону по рейках. Сучасні павільйони низького, середнього або високого типу надійно захищають басейн від попадання в нього пилу, атмосферних опадів і листя, що значно економить витратні матеріали по обслуговуванню басейну, а також продовжує життєвий цикл додаткового обладнання: теплових насосів, фільтрів і протитечій.

У категорії "Накриття для басейнів" розміщені найпопулярніші типи однойменних товарів. Всі категорії (розділи) на сайті Allzora.com.ua мають докладну інформацію внизу сторінки. Після ознайомлення з текстом опису до товару, який пропонується до покупки на нашому сайті, вибрати необхідне накриття для вашого басейну буде не важко. Купити павільйон для басейну, солярну плівку, батутне накриття, тент для басейну або мобільне накриття можна оформивши замовлення будь-яким зручним способом. Доставка накриттів здійснюється будь-якою зручною для Вас транспортною компанією.