Зимові накриття Gard

2 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

2 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

На сьогодні існує велика кількість найрізноманітнішого накриття для басейнів від відомих та надійних виробників.

  Кожен з них намагається зробити свій товар надійним, простим у використанні та експлуатації, універсальним і елегантним. Накриття для басейну можуть бути різної форми: круглі, овальні, прямокутні, нестандартні форми, форми на замовлення. Призначені для різних сезонів: накриття на зиму та літо. Різні за будовою: каркасні та безкаркасні накриття для басейну, батутні накриття, тенти, мобільні накриття чи павільйони.  Цей список можна заповнити ще багатьма пунктами, але всіх їх об’єднує одне: накриття для басейнів необхідні! З придбанням новенького басейну, через деякий час, перед власниками постає ряд проблем, наприклад: постійне забруднення басейну листям чи іншим сміттям. Якщо у будинку з басейном є діти і домашні тварини — це страх щоб дитина або тварина  випадково не впала в басейн. Підтримка тепла води в басейні.

 Зимове накриття для консервації басейну – ще одне важливе питання яке постає перед власниками басейнів і потребує швидкого рішення. У зимовий період навряд чи хтось буде користуватися басейном, тим паче якщо він знаходиться зовні будинку. Через те, що це буде вимагати великих витрат на обігрів води, а також витрат на її обслуговування і чистку. Це лише деякі з проблем які постануть перед власниками та майбутніми власниками басейнів, і з якими, у більшості випадків, допоможе справитися накриття для басейнів.

Одним з відомих та надійних виробників,  який виготовляє такого типу товари є Yard Guard. Вироби цієї фірми — це якісний продукт від якісного виробника.  

Накриття для басейнів  батутного типу Yard Guard – це виготовлений з дуже міцного і в той самий час легкого матеріалу накриття. Це хороша альтернатива іншим накриттям для басейну, яка забезпечує надійний захист від листя та інших типів забруднень. Завдяки своїй тришаровій структурі вони значно зменшили витрати на наповнення (запобігає випаровуванню води) басейну та його обігріву. Купити батутне накриття буде чудовою ідеєю для власників басейну в яких є діти чи домашні тварини. Так як воно може витримати вагу до 150 кг/см, і причин для тривоги не буде.

Накриття на зиму, ще один з типів накриття Gard. Він виготовлений з високоякісної поліпропіленової ситотканини, яка встановлюється на поверхнею води.Зимове накриття Gard хімічно і екологічно стійкий. Накриття побудовано таким чином, що верхня його частина захищена від ультрафіолетового випромінювання. А нижня від різних хімічних подразників, які використовуються для обеззараження води. Також даний тип накриття завдяки своєму покриттю володіє антибактеріальними та антигрибковими властивостями.

При виборі накриття для басейну слід враховувати деякі фактори.

А саме: розмір басейну для якого потрібно купити накриття. На ринку зараз пропонуються різні за формою, типом, розміром басейни. Тому дуже зручно купувати товари у компанії  яка має широку лінійку продуктів. Ще одним важливим фактором, який вплине на ваш вибір купити батутне накриття, безкаркасне чи каркасне, мобільне, тент, павільйон для басейну чи зимове накриття – ціна яка може мати різницю у сотні грошових одиниць. Також важливу роль у виборі накриття для басейну відіграє встановлення, а саме її простота. Чим легше тим краще. Це стосується двох процесів: встановлення кришки і її зняття.

Зимове батутне накриття GARD-  купити  ви зможете інтернет-магазині Allzora.com.ua. Це кращий варіант серед накриттів пропонованих в інтернеті. А також до вашої уваги пропонується купити батутне накриття яке збережа ваш басейн чистим і готовим для наступного використання.