JavaScript seems to be disabled in your browser. For the best experience on our site, be sure to turn on Javascript in your browser.

Мобільні накриття

8 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

8 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Естетичний зовнішній вигляд, великий вибір розмірів та форм, швидкий монтаж і простота використання – головні переваги використання мобільних накриттів. Мобільні накриття використовуються не тільки з огляду рекомендацій продавців басейнів, в першу чергу купити накриття для басейну – отримати не тільки ідеальну архітектурну форму, але й  відмінне рішення з економічної сторони. Відомо, що використання мобільного накриття дозволяє економити на нагріванні води в басейні. Також, потрібно менше хімічних засобів по догляду за басейном якщо регулярно використовувати мобільне накриття.

Захист від прямих сонячних променів - можна купатися в басейні хоч цілий день

Відомо, що УФ промені несприятливо діють не тільки покриття басейну з ПВХ-плівки, а також прямою загрозою для людини при тривалому перебуванні на сонці. Матеріал, з якого виготовлено накриття для каркасного басейну Azuro, чеської компанії Mountfield не пропускає УФ промені, при цьому залишається прозорим.

Valmex - перевірена часом та різними умовами експлуатації тканина для мобільного накриття

Мобільне накриття Azuro виготовлено з сучасної тканини Valmex (Німеччина). Воно використовується не лише для мобільних накриттів й зимових тентів для басейнів. Різні модифікації цього матеріалу зарекомендували себе для виробництва надувних човнів. Перевагою в першому випадку є відмінна водонепроникність, а другому - висока міцність нитки і стійкість до розтріскування. Якщо тканину різко стиснути і відпустити, вона швидко випрямиться. Те ж саме щодо зберігання в чохлі, накриття для каркасного басейну в найкоротший час відновить форму, водночас забезпечуючи найкращі споживчі якості.

Різноманітність кольорів і фактурних рішень

Тканина Valmex може мати велику кількість колірних рішень, колір матеріалу не тьмяніє з часом завдяки пластифікаторам та іншим добавкам. Крім цього, матеріал може мати матове покриття з зовні і глянсове зсередини. Рішень багато, але найбільш популярним з них є тканина Valmeх блакитного кольору, в колір води в басейні. Купити накриття для басейну - отримати не тільки красивий, але і корисний з будь-якого погляду аксесуар.

Каркас для мобільного накриття - тут також все надійно

Анодовані трубки з алюмінію легко монтуються й не піддаються корозії. Про те, як встановити мобільне накриття правильно можна сказати наступне: будь-яка інженерна споруда встановлюється на підготовлену та найголовніше – рівну поверхню. Монтаж можна легко здійснити як для басейну який стоїть на землі, так і заглибленого. Наскільки добре мобільне накриття буде закріплено в землі залежить від власника басейну, кріплення здійснюється по периметру каркаса.

Функціональність мобільного накриття не закінчується на використанні для басейну

Звичайно, головним призначенням мобільних накриттів є захист від УФ-променів під час купання в басейні, а також як бар'єр від попадання в басейн сторонніх часток: листя, пилу та інших частинок, які можуть вплинути на якість води в басейні. Мобільне накриття овальної форми може бути з успіхом використане як переносний павільйон для проведення різних заходів. Висота деяких мобільних накриттів дозволяє дорослій людині вільно переміщатися по ньому не торкаючись головою верху накриття.

Купити накриття для басейну можна різних розмірів і форми виходячи з розмірів каркасного басейну:

1. Круглої форми – діаметр 4,1 м, висота 2.2 м.

2. Круглої форми – діаметр 4,9 м, висота 2.6 м.

3. Овальної форми – довжина 6,2 м, ширина 4,1 м, висота 2,2 м

4 Овальної форми – довжина 7,0 м, ширина 4,9 м, висота 2,6 м

5. Овальної форми – довжина 8,9 м, ширина 4,9 м, висота 2,6 м

6. Овальної форми – довжина 8,1 м, ширина 4,1 м, висота 2,2 м

7. Овальної форми – довжина 10,0 м, ширина 4,1 м, висота 2,2 м

8. Овальної форми – довжина 10,8 м, ширина 4,9 м, висота 2,6 м

 Мобільне накриття Azuro від компанії Mountfield виготовлено з якісних компонентів – тканини від Valmex, каркасу з легко сплавного металу. Замовити і купити накриття для басейну можна на сайті Allzora.com.ua з доставкою будь-яким зручним перевізником по Україні.