Солярна плівка

5 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

5 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Солярна плівка - найбільш доступний та практичний аксесуар для басейну. Часто зустрічається інша назва - «плівка для басейну». Ціна солярної плівки приємно здивує покупця, вона залежить від площі басейну. Яка потреба в даному аксесуарі, про те, чому купити солярну плівку для басейну не просто рекомендується, а й потрібно - далі в нашому описі.

Досвідчені власники басейнів легко розрізняють різні типи солярних плівок, від простих одношарових до двошарових, з бульбашками певних кольорів. Також, є солярні плівки, які мають додатки в матеріал для захисту від ультрафіолетових променів або навпаки - для посилення їх дії.

Запозичуємо технології у природи

Що потрібно зробити, щоб підвищити температуру в басейні не вдаючись до проточних нагрівачів води або теплових насосів. Рішення просте - солярна плівка для басейну. Після того, як плівка для басейну настелена, бульбашки, з яких складається нижня частина, починають працювати як лінзи, рівномірно розподіляючи сонячну енергію по всій площі водної поверхні басейну.

Солярна плівка - потрібний та корисний аксесуар для басейну шириною до шести метрів.

Історія виникнення технології GeoBubble™дуже цікава і бере початок від пакувального матеріалу, який складався з бульбашок. Такий матеріал був дуже недовговічний, від нього вимагалося лише забезпечити цілісність товарів під час перевезення. Сталося найкраще з того, що могло статися - слабкі сторони цього матеріалу стали його сильною стороною. Солярне покриття для басейнів GeoBubble™ складається з бульбашок розташованих за особливою схемою, яка передбачає часткове їх накладення, а також забезпечує сферичний вигляд бульбашок в цілому. Матеріал для солярної плівки з використанням технології GeoBubble™ успішно протистоїть стресовим навантаженням від сонячної радіації та хімічних препаратів, які використовуються для дезінфекції басейну.

Інші, не менш важливі переваги солярної плівки виготовленої за технологією GeoBubble™

  • унікальна система розміщення бульбашок, які об'єднані за особливою структурною сіткою;

  • всі елементи солярної плівки заокруглені. Матеріал не має слабких сторін навіть в процесі тривалої експлуатації;

  • на 50% більша товщина в порівнянні зі звичайними солярними плівками;

  • поліпшена стійкість до будь-яких хімічних препаратів по догляду за басейном;

  • структура матеріалу не змінює споживчі властивості навіть під час тривалого впливу ультрафіолетових променів;

Аргументи до того, щоб купити солярну плівку для басейну:

  • «економія води на 98%» - солярна плівка сприяє зменшенню випаровування води з басейну майже вдвічі (коли вода в басейні нагрівається за допомогою солярної плівки або басейн не використовується). Дослідження британським вченими для GeoBubble™  показали, що для басейну розміром 4х8 м втрати на випаровування води складають приблизно 23 м3 на рік. Для  прикладу, в Україні вартість 1 м3 водопровідної води становить 25-30 грн. Економія в рік - приблизно 500 грн - солярна плівка окупиться максимум за 1 сезон. Для країн зі спекотним кліматом та постійними вітрами економія може бути більш істотною, якщо регулярно використовувати солярну плівку.

  • «економія енергоресурсів на 50%» - Протягом 4-5 годин солярна плівка GeoBubble™ підвищує температуру води в басейні на 4° C. Це досягається за рахунок того, що сонячна енергія проходить через плівку нагріваючи верхній шар води, який знаходиться в безпосередньому контакті з плівкою). Солярна плівка для басейну також допомагає зберігати тепло вночі. Матеріал діє як ізолятор, запобігаючи безпосередній контакт більш холодного повітря з водою та зниження її температури. Дослідження показують, що при використанні солярної плівки для басейну розміром 4х8 м можна заощадити до 1000 кВт-год електроенергії на рік!

  • «економія засобів по догляду за басейном на 50%» - Листя та інше сміття збираються на солярній плівці, що значно полегшує не тільки обслуговування, але і кількість хімічних препаратів може бути зменшено без шкоди чистоті і прозорості води в басейні. Коли вода в басейні випаровується, те ж саме відбувається з хімікатами в ній. Припинення випаровування завдяки солярній плівці означає, що хімічні речовини працюють більш ефективно, відповідно -  їх кількість можна зменшити і це не вплине на якість води. Солярна плівка також полегшує підтримання балансу pH відповідно до галузевих рекомендацій на рівні 7.2-7.8. Дослідження показують, що при використанні солярної плівки для басейну розміром 4х8 м потрібно до 50% менше хімікатів. А це близько 8 кг хлору в еквіваленті!

Як використовувати солярну плівку?

Розміщувати солярну плівку потрібно тією стороною до поверхні води, де розташовані бульбашки. Таким способом забезпечується щільне прилягання плівки на воді, а також стійкість до зовнішнього середовища, до вітру, наприклад. Для зручності використання можна додатково купити намотувальний пристрій для солярної плівки - ручного або автоматичного типу.

Зверніть увагу: по техніці безпеки, купатися в басейні, коли солярна плівка змотана не до кінця - категорично заборонено. Щоб уникнути нещасних випадків ,ні в якому разі не можна допустити, щоб відпочиваючі на воді заплили під плівку.

Резюмуючи, можна впевнено говорити про те, що використання солярної плівки економить воду і енергоресурси, а також хімію для басейнів. У глобальному відношенні - використання солярної плівки призводить до зменшення викидів вуглекислого газу в атмосферу. На Allzora.com.ua вас проконсультують з питання вибору солярної плівки, допоможуть підібрати необхідні розміри товару «Солярна плівка». Купити солярну плівку можна за безготівковим і готівковим розрахунком, вибір кур'єрської служби доставки за бажанням наших покупців. Замовити товар «Солярна плівка» можна через корзину, в 1 клік або по телефону в Києві +38 (044) 337-337-0