Тенти

7 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

7 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Вибираємо тент для басейну

Придбання штучної водойми для будинку ставить ще одну важливу задачу, змушуючи подумати над тим, щоб купити тент для басейну. Наявність такого накриття стане запобіжною мірою від швидкого псування басейну і продовжить термін його служби.

Тенти -накриття для басейнів в Україні відмінні одні від одних за багатьма параметрами. Серед таких - стійкість до різних погодних умов, довговічність, тип та складність установки, тощо. Щоб не розпорошуватися і більш глибоко дослідити тему, звузимо діапазон мова йтиметься про один вид накриттів, а саме - тент для каркасного басейну. В поле нашої уваги потраплять всі вищеназвані та інші важливі характеристики.

Щоб і вовки ситі, і вівці цілі

Покупцеві дуже часто доводиться вирішувати два не завжди сумісних завдання - щоб тент для басейну купити недорого і щоб він служив якомога довше. Зрозуміло, що виріб високої якості, надійний не купити за малі гроші. Але все ж і в цій ситуації є що порадити. Щоб, як кажуть, і вовки були ситі, і вівці цілі.

Для каркасних басейнів, які здебільшого встановлюються на наших подвір'ях і дачах, рекомендуються накриття з брезенту або батутних матеріалів. Щоб зробити висновок, який із цих видів накрить кращий, скористаємося їх об'єктивними характеристиками.

Схиляємося до брезенту

Віддавна і по сьогодні дуже широке поширення в Європі мають тенти з брезенту. І це цілком закономірно. Брезент є матеріалом із високою щільністю. Він надійно захищає від дощу, вітру та інших витівок погоди. Цей матеріал може використовуватися для басейнів будь-якої конфігурації, що теж важливо. Для того, щоб закріпити його за периметром штучної водойми, використовуються сталевий кабель і храповий натягувач. Як правило, вони йдуть у комплекті з самим тентом.

Тент для басейну з брезенту схиляє симпатії покупців в свою сторону і через цінову доступність. Із цього матеріалу він набагато дешевший. Батутні накриття є значно дорожчими і не завжди їхня висока вартість підкріплюється такими ж високими експлуатаційними характеристиками. Зауважмо: відмінності у вартості матеріалів - близько трьох разів!

Іншою дуже важливою перевагою в очах покупців, що бажають придбати тент для басейну з брезенту, є його міцність і висока зносостійкість. Ці якості брезенту відомі ще з середини минулого століття, коли він став дуже популярним і в нашій країні, і в усій Європі. Стійкий до перепадів температур, він добре затримує пил або бруд, перешкоджаючи їх потраплянню до басейну. П'ять років - такий термін служби накриття з брезенту за умови належного догляді за ним є нормою. Цей термін цілком виправдовує вартість покупки, не змушуючи витрачати зайві гроші.

Тент для каркасного басейну з брезенту вигідний ще й тим, що він здатний набувати нестандартних форм і мати різні габарити. Повторюючи за периметром чашу басейну, він монтується без будь-яких проблем. Виграє від батутних покрить і за компактністю: зокрема, його можна згорнути в трубу і при цьому він займе значно менше місця. Також є легшим за вагою.

Ми підкажемо, але вибирати вам!

Відтак наш висновок полягає в тому, що тент для басейну купити – це, безумовно, захищеними бути. Зрештою, не так важливо, з якого він матеріалу: найважливішим є факт наявності такого накриття.

Купити тент для басейну - завдання здійсненне, але щоб проаналізувати й оцінити варіанти, радимо звернутися до сайту Allzora.com.ua. Тут зібрані різні типи накриттів, враховані побажання покупців і щодо матеріалу, і щодо форми, і щодо вартості.