Обладнання та дезінфекція

Товари 1-20 з 55

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Товари 1-20 з 55

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Обладнання для басейнів поділяють на чотири категорії:

• кліматичне обладнання (нагрів води у басейні);

• фільтрація води в басейні (найбільш поширений пісочний фільтр);

• дезінфекція (альгицид, препарати для контролю рівня PH води, а також пилососи-роботи для механічного видалення забруднень з дна та стінок басейну);

• додаткове обладнання для басейнів (переважно - протитечія для басейну, підсвічування в басейні);

kupyty_obladnannia_dlia_baseinuНа прикладі найбільш популярного серед наших покупців каркасного басейну ми розглянемо варіанти обладнання, яке потрібно купувати разом з басейном. Ви запитаєте: «Я можу придбати  все обладнання для басейнів  трохи пізніше?». Так, але небажано починати експлуатацію без системи фільтрації води в басейні, тим більше що купити фільтр для басейну не потребує великих коштів.


Дезінфекція озоном, за допомогою хлор генератора, дозатор хімічних реагентів – здається, що ці терміни більше підійдуть коли мовиться про експлуатацію будь-якого стерильного приміщення ніж басейну.

Хлорування - найбільш простий та дешевий варіант дезінфекції басейну. Можна продовжувати додавати хлор до басейну вручну, але ми рекомендуємо використовувати устаткування для автоматичної дезінфекції. За що ви платите додаткові гроші? По-перше, щоб бути спокійним в тому, що басейн завжди в хорошому стані, по-друге - що ви не забули його продезінфікувати або використали занадто багато препаратів, завдавши шкоди не тільки своєму організму, але й навколишньому середовищу. Для обслуговування басейну потрібно купити хімію для басейну і стежити самостійно за якістю води в басейні за допомогою тестерів. Для просунутих власників басейнів до покупки пропонується станція дозування - всі показники води обробляються мікропроцесором, станція автоматично дозує препарати для дезінфекції та контролю рівня PH води.

Робот пилосос для басейну - ви про що?

Більш конкретно -  напівавтоматичний або автоматичний пилосос для басейну, він зробить повну очистку басейну від забруднень, які можуть бути видалені тільки механічним шляхом. Для цього, «вакуумному помічнику» буде потрібно близько 1.5 години. Обладнання для басейнів такого типу є роботизованим, оскільки пилосос оснащений адаптивною системою до будь-якого покриття басейну (бетон, плитка, склопластик або ПВХ-плівка). Більше того, спостерігати за його роботою ніколи не набридне, особливо дітям. Шановні батьки, будь ласка, візьміть на замітку: «Залишати без нагляду дітей біля басейну не дозволяється».

obladnannia_dlia_baseinu


Тепловий насос для басейну або проточна система нагрівання води? 

З принципом роботи проточної системи нагрівання води все зрозуміло - вода проходить через теплообмінник, нагрівається і потрапляє в басейн, цей процес триває до тих пір, поки не буде досягнуто необхідної температури води в басейні. Для нагріву, наприклад, 10 метрів кубічних води буде потрібно близько 20-ти квт електроенергії  та не менше ніж 2 години. Тепловий насос для басейну працює як кондиціонер, але навпаки - він відбирає тепле повітря з навколишнього середовища і віддає її воді. Виглядає він як кондиціонер, за зовнішнім виглядом вони практично ідентичні. Теплові насоси мають модульну систему, вони легко встановлюються, працюють практично безшумно. Великий термін служби досягається за рахунок того, що теплові насоси не передбачають екстремальні умови роботи.


Щодо ступеня ефективності різних способів очищення басейну і конкретної моделі використання обладнання для басейнів ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями, зв'язавшись з нами будь-яким зручним вам способом. Альгицид, регулятори PH води, хлор для басейну купити ви можете у відповідній категорії інтернет-магазину Allzora.com.ua