Протитечії

4 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

4 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Протитечія для басейну — один  з найпопулярніших аксесуарів для басейну сьогодення. Завдяки цьому пристрою просте купання в басейні може перетворитися на захопливе “протистояння” людини та води, або на розслаблену прогулянку по тихій воді прозорої річки. Цей аксесуар зможе задовольнити потреби всієї сім’ї! Також купити протитечію для басейну буде хорошою ідеєю для спортсменів які не встигають на тренування по плаванню. Він стане невіддільною частиною вашого життя та вашого басейну!

protytechiia_dlia_baseinukupyty_protytechii


Протитечія для басейну являє собою помпу, яка працює на електричній енергії та керується за допомогою пульту управління. Він збирає воду з басейну та з відповідною силою викидає її створюючи при цьому потужний потік води. Відповідно в цьому водному просторі створюється ефект безкінечного басейну. Зустрічний потік води який перешкоджає плавцеві, що створює додаткове навантаження на м’язи плавця. Протитечія створює ілюзію річної течії завдяки чому спортсмен може проплисти декілька кілометрів залишаючись, при цьому, практично на одному місці в маленькому басейні. Пристрій штучної течії також може здійснювати масажну функцію, використовуватися для розслаблення м’язів.

Вбудована протитечія для басейну говорить сама за себе. Вона встановлюється в бортах стаціонарних басейнів, виготовлених з пластику чи бетону. Саме до   моменту купівлі самого басейну слід продумати місце його розташування, оскільки що цей тип протитечії встановлюється відразу з басейном. Для виготовлення вбудованої протитечії для басейну використовують різного роду метали: сталь, латунь чи бронзу, що гарантує тривалий термін експлуатації протитечії за умови фільтрації та постійного очищення води. Також цей тип протитечій найбільш адаптований під кожний вид басейну, бо він з самого початку встановлюється з урахуванням всіх можливостей чаші басейну. Із всіх протитечії він створює  найменше шуму, при тому що він одночасно є найпотужнішим із всіх можливих видів протитечії. Крім цього він не займає місця в самій чаші басейну та схований під його обшивкою. Одним з представників вбудованого типу протитечій є "Elegance 70" (380 В). Цей прилад підходить для використання у всіх типах басейнів (поліпропіленових, композитних та з різним типом покриття). Монтаж протитечії для басейну може здійснюватися  без пошкодження цілісності облицювання та поверхневого шару. Режими подачі повітря і відповідно потоку води має широкий діапазон. Керується він за допомогою пульту управління або додаткової панелі що знаходиться на лицьовій стороні басейну.Як було вже сказано за допомогою протитечії можна перетворити звичайний басейн в атракціон. Але перед тим як купити протитечії для басейну потрібно розібратися як їх встановлювати, обслуговувати і які саме бувають протитечія для басейну: види, цього атракціону, відрізняються за формою, зовнішнім видом, способом встановлення у басейн та багато іншого. Існує багато видів цього приладу: протитечії для каркасних басейнів, композитних,, одноструйні та двоструні. Але основними серед них є вбудовані та навісні протитечії для басейну. Купити недорого протитечію для басейну. 


Другим основним типом протитечії є навісні протитечії. За своїм функціоналом і потужністю вони трохи поступаються вбудованим, але своє основне завдання виконують  на 100%! Перевагою цього типу протитечії є те, що її можна встановити вже після завершення монтажу і встановлення басейну. Завдяки своїй конструкції  та простому процесу її встановлення, при невеличкій практиці, можна здійснювати без сторонньої допомоги. Але все це буде здійснене лише на ваш страх та ризик. Представником навісних протитечій є Azuro Jet 100 з кольоровим LED освітленням. Він може використовуватися у басейнах різного розміру та довжини (мінімальний діаметр басейну 5 м.) Завдяки такій  універсальності він може бути як і знаряддям для тренування професійних плавців, так і бути використаним для масажу. Також даний тип протитечії оснащений високоякісним світлодіодним освітленням з 7-ма змінними кольорами
.