JavaScript seems to be disabled in your browser. For the best experience on our site, be sure to turn on Javascript in your browser.

Теплові насоси

11 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список
  1. -15%
    Тепловой насос XНРFD 140 (12 кВт)
  2. -15%
    Тепловой насос «inverBOOST XHPFD160 E»

11 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Тепловий насос для басейну – це апарат для перенесення енергії тепла від об'єкта, рівень теплової енергії якого є нижчий, до об'єкта у якого рівень теплової енергії вищий. 

Принцип роботи теплового басейна схожий з роботою холодильника. Але якщо вироблення холоду є основним завдання холодильника, шляхом вилучення енергії тепла з випарника, де конденсатор «викидає» тепло в навколишній простір. То в інверторному насосі для басейну процес зворотній. Конденсатор є теплообмінником, що є джерелом теплоти для об'єкта, в нашому випадку воді у басейні, а випарник утилізує енергію тепла та перетворює її у нетрадиційну відновлювальну теплову енергію. Кожен кіловат теплової енергії, що знаходиться в навколишньому середовищі (грунті, воді, повітрі) тепловий насос може перетворити у декілька кіловатів теплової енергії, яку передає у систему теплообміну. Це і є основною причиною більшої економії при використанні теплового насоса для басейнів, ніж інших систем теплообміну. Одне з призначень такого типу насосів полягає в підігріві води у басейні.

teplovyi_nasos_dlia_baseina

Сучасний інвертовані теплові насоси для басейну використовуються не тільки для опалення, а й для підігріву води в басейні та різних водоймах.

 Вони більш економні і краще виконуються свою обов’язки, через те, що швидше реагують на зміну температури в навколишньому середовищі. Купити інверторний насос краще відразу з басейном, бо це пришвидшить процес встановлення. Принцип роботи теплового басейну полягає у його здатності перетворювати і збільшувати теплоту навколишнього середовища. Режими роботи теплового насоса, в таких басейнах, більш гнучкі на відміну від інших систем обігріву. Оскільки потужність роботи плавно змінюється з 20% до 100% по мірі необхідності. Інверторні теплові насоси стали невіддільною і важливою складовою життя людини. Вони використовуються майже всюди: в холодильниках, пральних машинах та кондиціонерах, а тепер вже й в обладнанні для басейнів.

kupyty_teplovyi_nasos


Обслуговування теплового насоса потрібно здійснювати 2 рази на рік. Це необхідно для підтримки роботи системи в хорошому стані – теплового насоса, систему підготування води та теплообмінника для теплового насоса. Таке обслуговування слід проводити на початку зими та літа для управління процесами нагрівання води.

У теперішній час є велика кількість найрізноманітніших басейнів. Різними за типом та об’ємом води в басейні. Тому підбір теплового басейну є важливою складовою. І залежить він від вище перерахованих пунктів. Існують різні чаші для басейну: композитні, поліпропіленові, чаші з бетону. Вони відрізняються своєю будовою, довжиною, формами чаші. І відповідно об’ємом води, яка в них може знаходитися. Як результат насос для поліпропіленового басейну буде відрізнятися від насоса для композитного чи бетонного. Щоб визначити який саме необхідний тепловий насос для басейну потрібно розрахувати потужність теплового насоса в залежності від об’єму води. Так наприклад: критий басейн з площею 24 м² з тепловитратами приблизно 190 Вт\м² з приблизною температурою води 29 градусів та температурою приміщення – 26 градусів потужність теплового насоса буде: 29*190=5510 Вт. Зрозуміло що потужність теплового насоса повітря-воді, для басейну буде вирахувана у наближених величинах, береться зазвичай з запасом 20 – 30%. Тому розрахунок необхідної потужності для теплового насоса краще надати фахівцям. Придбати тепловий насос для басейну ви зможете в інтернет-магазині Allzora.com.ua. Тут є великий вибір теплових насосів різної потужності від найкращих виробників теплових насосів. Тепловий насос FAIRLAND THP45Ls 45 кВт – він уособлює в собі всю красу сучасних технологій в перемішку з елегантним видом та надійністю в експлуатації. Корпус даного виду це сплав міцного пластику з домішками алюмінію. Елементи конструкції виготовлені з антикорозійних металів корпус покритий фарбою з такими самими властивостями. Ви зможете купити насос тепловий в: Києві, Харкові, Одесі, а також з доставкою в інші міста України можна будь-якій зручній Вам транспортною компанією в Україні.