Садові грилі, мангали, барбекю

19 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

19 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Велика шумна компанія, потріскування дров у вогні, запах смачної їжі - найкраще поєднання для пікніку у лісі чи на дачі. На свіжому повітрі готувати легко і приємно. А щоб все стовідсотково вдалося, Ви можете купити барбекю. Приготовлені на цьому обладнанні м’ясо, риба чи овочі будуть особливо ніжними, соковитими та запашними. Навіть, якщо Ви вважаєте себе не найкращим кухарем. 

kupyty_hrylБарбекю - досить портативне пристосування. І під час приготування їжі його легко перенести в тінь або на сонце, заховати під навіс. Вогонь можна швидко розпалити чи загасити. Якщо треба, то можна й приятелеві позичити. 

Влаштувати пікнік можна навіть на власному балконі. Та щоб сусіди не викликали пожежників, варто купити барбекю, що працює від електрики. Просто увімкніть агрегат у розетку і через півгодини вже ласуватимете підсмаженим м’ясом. 

Щоб готувати було максимально комфортно, варто придбати набір для барбекю. Різноманітні лопатки, виделки та щипці допоможуть розгребсти вугілля в чаші пристрою, поправити гарячий стейк, перевернути овочі на решітці чи поскладати усю запашну смакоту у тарілки. Товсті рукавиці збережуть Ваші руки від випадкових опіків. Фартух не тільки вбереже одяг від плям, а й додасть Вам особливого шарму. 

Дим від дров чи вугілля, однак, не всім подобається. У такому випадку варто придбати газовий гриль. Барбекю від гриля відрізняється, як правило, тільки відсутністю кришки. В грилі вона дозволяє створити своєрідний ефект конвекції. Гаряче повітря допомагає страві готуватися одночасно з усіх сторін. На кришці є термодатчик і заслонка, за допомогою якої можна регулювати температуру. Корпус зі сталі чи алюмінію, один чи кілька газових пальників, функція турбонагріву, нові технології, які забезпечать постійну інтенсивність полум’я – все це дозволить приготувати смачну їжу якнайкраще. Завдяки особливій конструкції газового гриля страви вийдуть такими ж духмяними й ароматними, як і приготовані на вугіллі.

Звичні для всіх мангали також заслуговують на увагу. Найпростішу конструкцію для шашликів можна змайструвати і самому. Та значно легше і простіше купити мангал в інтернет-магазині

Вагаєтесь, який краще купити гриль, барбекю для дому чи мангал? Читайте відгуки покупців, орієнтуйтеся на свої потреби, можливість використання дров, вугілля, газу або електроенергії. Щоб Ви не вибрали, про рішення купити барбекю, мангал або гриль Ви ніколи не пожалкуєте. 

Вдалих Вам вихідних і – смачного!