Для новонароджених

Комфорт і безпека – понад усе!

Народження малюка – це завжди хвилююча та очікувана подія. Приємні клопоти забирають батьків у свій полон, все має бути ретельно продуманим, зокрема, вдало підібрані одяг та аксесуари для малечі. З особливою увагою слід віднестися до цього вибору, адже комфорт та безпека крихітки – понад усе. Речі, які буде носити малюк повинні бути якісними та натуральними. Вони не мають викликати алергії чи будь-яких інших подразнень. Тому, одяг для новонароджених в інтернет-магазині Allzora.com.ua виправдає усі приємні очікування! Ми турбуємось про Ваших малюків!

Бездоганна якість та великий вибір

В інтернет-магазині Allzora.com.ua Ви знайдете все для новонароджених: боді, повзунки, сорочечки, підгузки, кофтинки, чепчики і шапочки, комбінезони та костюми. Одяг виготовлений виключно з натуральних та якісних тканин, які не будуть сприяти виникненню алергічних реакцій. Також розміщена сітка, яка допоможе у виборі потрібного розміру. А короткі рекомендації по догляду допоможуть Вам зберегти речі в хорошому стані. Ми потурбувалися про те, щоб придбання одягу стало для Вас приємним та необтяжливим. Allzora.com.ua – величезний інтернет-супермаркет, який гарантує:

  • широкий асортимент товарів;
  • доступні ціни;
  • професійне обслуговування та консультації;
  • лише високоякісні речі;
  • швидку обробку даних;
  • миттєву доставку по Україні.

Даруйте тепло та ніжність разом із Allzora.com.ua!

Аксесуари для новонароджених

Гігієна для будь-якої людини завжди важлива, особливо для маленької дитини. Перше купання новонародженого – зворушлива подія, яка запам’ятається батькам надовго. Водні процедури скоро мають стати звичкою, а тому дуже важливо робити все правильно. Ванночка для купання повинна бути зручною. Обов’язково потрібно підкладати щось під голівку, поки немовля ще не навчилося тримати шийку. Не менш важливою є температура води, норма якої для немовляти становить 37 градусів. При цьому потрібно зважати на температуру в приміщенні. А для того, щоб не помилятися, існують спеціальні термометри, які можна придбати в інтернет-супермаркеті Allzora.com.ua. Також у нас представлений широкий спектр аксесуарів для новонароджених, серед яких є шляпки, круги для купання, нагрудники (силіконові, водостійкі, на зав’язках) та багато інших дрібничок, які здатні полегшити життя як батьків, так і малечі.

Allzora.com.ua – інтернет-магазин корисних речей!

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.