Аромадіффузори

Аромадіффузори

Аромадифузори - це сучасний, цікавий і корисний винахід, за допомогою якого у вашій квартирі або будинку завжди пануватиме приємний аромат. Ці прилади прекрасно підходять для створення затишку в домі, офісі, салоні. Незвичайний ароматичний дифузор  має вигляд скляної пляшки, всередині якої знаходиться ароматизуюча речовина, у яку вставляються спеціальні тоненькі очеретяні палички. Аромат зберігається до тих пір, поки все ароматичне масло не випарується.

Як користуватися ароматичним дифузором з паличками?

Аромадифузор для дому дуже простий у використанні. Відкрийте коробку, дістаньте пляшку з аромарідиною, зніміть з неї стопор і вставте ротангові палички. При опусканні очеретяних паличок будьте обережні, оскільки іноді рівень ароматичної олії може піднятися і вилитися з пляшки.  На вільному кінці відбувається випаровування ароматичної композиції. Сучасні моделі здатні працювати в цілодобовому режимі. Діють аромодифузори з паличками до 8 тижнів, в залежності від швидкості випаровування і ємності флакона. Інтенсивність його роботи регулюється кількістю паличок. Коли ж ефірна олія закінчується, досить купити змінний наповнювач і знову насолоджуватися улюбленим ароматом.

Зробіть інвестицію в затишне житло

Дифузор ароматичний з паличками - найважливіший елемент у формуванні індивідуальної атмосфери Вашого будинку або квартири, познайомитися з усім розмаїттям якого, Ви зможете на нашому сайті. Неймовірні аромати допоможуть розслабитися або підбадьоритися, налаштуватися на романтичний лад або відпочити душею, забути про все або вдатися до спогадів. Фруктові композиції охоче діляться соковитими нотами зеленого яблука, цитрусових або цілого тропічного коктейлю. Сміливі і незвичайні поєднання створюють загадкові аромати, розгадувати які хочеться знову і знову.

Інтернет магазин Allzora.com. ua пропонує купити аромадифузор з паличками, аромаолії купити і пропонує безліч спокусливих ароматичних композицій для вашого домашнього затишку:

  • теплі, заспокійливі і розслаблюючі;
  • свіжі, сміливі та яскраві;
  • ніжні, квіткові і підбадьорливі.

Ціна ароматизаторів з паличками вас приємно здивує. Відкрийте для себе чарівний світ чудових ароматів, здатних подарувати Вам справжню радість і насолоду!

Відобразити як Таблиця Список

21 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

21 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення