Розумний будинок

Розумний будинок

Зробити будинок більш затишним і функціональним нескладно, якщо скористатися для цього сучасним обладнанням, яке представлено в широкому асортименті на нашому сайті.

 

IP-камера: функціональність і технічні можливості

Камера з інтернет-протоколом, так звана IP-камера - це цифрове обладнання для відеозапису, для автономної роботи якої не потрібно підключення до комп'ютера. Камера підключається до мережі, а не до ПК. Доступ до інформації з камери для IP-відеоспостереження можливий з будь-якої точки планети, де є інтернет-покриття. IP-камери досить прості в монтажі та подальшій експлуатації, не вимагають додаткових конструкцій і допоміжного обладнання.

Актуальні ціни на IP-камери в інтернет-магазині Allzora.com.ua в розділі «Розумний будинок». Виробники пропонують нам широкий асортимент різних моделей IP-камер як для офісу, так і для квартир або будинків. У нас Ви можете купити як камери в циліндричному корпусі для вулиці, так і купольні камери для приміщення.

 

Датчики руху: високий рівень безпеки

Одним зі способів убезпечити свій будинок від сторонніх є установка датчиків руху. Датчики руху здатні зафіксувати несанкціоноване проникнення на територію приміщення або прибудинкової ділянки. Вони є основними ідентифікаторами в сучасних охоронних системах, що сигналізують про розбите скло або включають світло в темний час доби. При уловлюванні будь-яких пересувань предметів спрацьовує тривожний сигнал. Датчики можуть кріпитися на стіні або стелі, бувають дротові або бездротові, їх можна встановлювати всередині будинку або зовні. Ми впевнені в тому, що датчик руху купити не тільки потрібно, але і важливо.

 

«Розумні» побутові гаджети

За допомогою розумної розетки можна дистанційно управляти підключеним до неї обладнанням: включати і вимикати побутові прилади, запускати кондиціонер за 10 хвилин до вашого повернення додому, активувати кип'ятіння води для ранкової кави в електрочайнику. Розумна розетка включить телевізор, мультиварку, мікрохвильовку або кавоварку, в залежності від того, які пристрої будуть підключені до мережі через розумний пристрій. Ви керуєте розумною розеткою за допомогою додатку, що встановлений на мобільний телефон з доступом в інтернет, перебуваючи вдома або з будь-якої точки світу.

Розумні розетки можна встановлювати в приватних будинках, на дачах, у квартирах, офісах. Купивши цей гаджет на Allzora.com.ua за доступною ціною, Ви робите правильний вибір на користь безпеки. В нашому інтернет-магазині ви можете вибрати потрібні Вам компоненти системи «Розумний будинок» для створення максимального комфорту і автоматизації керування житлом, в комплекті або окремо, і замовити через кошик або за контактним телефоном.

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 38

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 38

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення