Доставка та оплата

Способи оплати: Як оплатити?

Цінуючи Ваш час та Ваші побажання, пропонуємо перелік способів оплати товарів в нашому інтернет-магазині.

Готівка
Готівка - оплата товарів при отриманні замовлення. Зручний спосіб оплати, який дає можливість перевірити склад замовлення перед оплатою.
Visa/MasterCard
Visa/MasterCard - миттєва безготівкова оплата безпосередньо при оформленні замовлення. Оплата товару можливо банківською карткою Visa або MasterCard. Замовлення з оплатою Visa/MasterCard будуть відправлені лише після підтвердження оплати.
Банківський переказ
Банківський переказ - передоплата згідно рахунку. Після підтвердження замовлення Вам буде запропоновано роздрукувати квитанцію для здійснення грошового переказу для оплати замовлення. Замовлення з оплатою Банківським переказом будуть відправлені лише після підтвердження оплати.

Способи доставки: Як отримати?

Ми стараємось забезпечити швидку і зручну доставку кожному покупцю в любу точку України. Оформлені замовлення передаються в кур’єрські служби в пн.-пт. з 9:00 до 18:00. Дані відправника вводяться покупцем при оформлення замовлення, а також можуть бути уточнені телефонним дзвінком менеджера. Пропонуємо наступні види доставки товарів:

«Нова пошта»
«Нова пошта» - доставка у відділення «Нова пошта». Кур’єрська служба довела свою надійність і швидкі терміни доставки протягом останніх років. «Новою Поштою» можна відправка товарів до 20 кг і більше. Відділення «Нової Пошти» присутні навіть в малих нас.пунктах України. Наявність відділення «Нової Пошти» у Вашому місті, а також вартість доставки товару Ви можете перевірити на сторінці товару в розділі «Доставка».
«Delivery»
«Delivery» - логістична компанія, яка працює в Україні з 2001 року та нараховує 290 представництв на території України. Пропонується доставка грузів вагою від 1 кг до 8 т. Наявність відділення «Delivery» у Вашому місті, а також вартість доставки товару Ви можете перевірити на сторінці товару в розділі «Доставка».
«Інтайм»
«Інтайм» - логістична компанія, мережа якої охоплює всю Україну і налічує понад 640 відділень і пропонує можливість експрес-доставки. Наявність відділення «Delivery» у Вашому місті, а також вартість доставки товару Ви можете перевірити на сторінці товару в розділі «Доставка».
«Укрпошта»
«Укрпошта» - державне підприємство поштового зв'язку, підпорядковане Мініс- терству інфраструктури України, національний оператор поштового зв'язку.
Пункти видачі Allzora
Пункти видачі Allzora - отримайте замовлення в пунктах видачі інтернет- магазину Allzora.com.ua в різних містах України.

Точна інформація щодо вартості отримання замовлень з цієї категорії дивіться на сторінці товару в розділі «Доставка»)

* Остаточна вартість самовивозу може відрізнятися від розрахованої, в залежності від виду товару