Доставка мінеральної води
по Києву та області

З карпатського джерела у Ваш дім
або офіс

Замовити зараз

Вода – одна з найважливіших речовин в житті людини, тому в питанні доставка води, Київ і кияни повинні вибирати найкраще!

Доставка в зручний час

Ми поважаємо Ваш час, тому привеземо тоді, коли зручно саме Вам, винесемо на будь-який поверх, навіть якщо ліфт не працює!

Швидка доставка

Всього 5 хвилин хвилин Вашого часу, і карпатська джерельна вода відправиться в дорогу від виробника ТОВ "Шаянські мінеральні води" за Вашою адресою в Києві або Київській області.

Приємна ціна

Ми працюємо безпосередньо з виробником ТОВ "Шаянські мінеральні води", і завдяки цьому наші ціни на якісну питну воду найнижчі.

Де ми набираємо нашу воду?

Райський курортний куточок Шаян – місце, здавна відоме своїми цілющими джерелами. Шаян розташований в екологічно чистому регіоні Закарпаття серед мальовничих гір і щорічно приймає тисячі відпочивальників, які знають про користь і лікувальні властивості шаянських вод. Ми пропонуємо доставку води в Києві з серця Закарпаття, яка добувається на глибині 180 м. і розлита безпосередньо біля джерела.

Здоров'я, бадьорість і сили на весь день - усі ці питання вирішує доставка води. Київ недорого пропонує безліч варіантів, але немає вигіднішого рішення, ніж замовити воду з доставкою KarpatWater.

Фасовки

Залежно від того, потрібна Вам вода додому або доставка води в офіс, ми пропонуємо різні фасовки.

Пет 18.9 л.

Пет 6 л.

Пет 1.5 л.

Пет 0.5 л.

0.5 л. (скляна
пляшка)

Пет 0.7 л.

Для корпоративних клієнтів

Якщо вам потрібна регулярна доставка води в офіс або замовити воду для обслуговування конференцій, виставок і свят, співпраця з нами - вигідне рішення. У нас легко купити воду, Київ може насолоджуватися чистою джерельною водою.

Користуючись нашими послугами, Ви отримуєте:

відмінну джерельну воду з Шаянських джерел

систематичну доставку в погоджені терміни і слушний для вас час

економію часу, зусиль і зменшення витрат

Замовити доставку води KarpatWater

Зробимо все, щоб ви залишилися задоволені. Ми доставляємо не лише воду, але і гарний настрій, відмінне самопочуття і міцне здоров'я. Щоб замовити воду, Київ обирає KarpatWater!

Доставка води KarpatWater

Товари 1-20 з 59

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Товари 1-20 з 59

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Доставка мінеральної води по Києву та області з Закарпатського джерела у Ваш дім або офіс

Вода - одна з найважливіших речовин у житті людини, тому в питанні доставка води, Київ і кияни повинні вибирати найкраще!

  • Доставка в зручний час

Ми поважаємо Ваш час, тому привеземо тоді, коли зручно саме Вам, винесемо на будь-який поверх, навіть, якщо ліфт не працює

  • Швидка доставка

Всього 5 хвилин Вашого часу, і карпатська джерельна вода відправиться в дорогу від виробника ТОВ "Шаянські мінеральні води" за Вашою адресою в Києві або Київській області

  • Приємна ціна

Ми працюємо безпосередньо з виробником ТОВ "Шаянські мінеральні води", і завдяки цьому наші ціни на якісну питну воду найнижчі

Де ми набираємо нашу воду

Райський курортний куточок Шаян - місце, здавна відоме своїми цілющими джерелами. Шаян розташований в екологічно чистому регіоні Закарпаття серед мальовничих гір і щорічно приймає тисячі відпочивальників, які знають про користь і лікувальні властивості Шаянських вод. Шаянська питна вода, Київ яку отримує із серця Закарпаття, добувається на глибині 180 м і розливається безпосередньо біля джерела. Здоров'я, бадьорість і сили на весь день - усі ці питання вирішує доставка води. Київ недорого пропонує безліч варіантів, але немає кращого рішення, ніж замовити воду з доставкою KarpatWater. Залежно від того, потрібна Вам вода додому або доставка води в офіс, ми пропонуємо різні фасування.

Для корпоративних клієнтів

Якщо вам потрібна регулярна доставка води в офіс або замовити воду для обслуговування конференцій, виставок і свят, співпраця з нами - вигідне рішення. У нас легко замовити воду, Київ може насолоджуватися чистою джерельною водою.

Користуючись нашими послугами, Ви отримуєте:

  • відмінну джерельну воду з Шаянських джерел

  • систематичну доставку в погоджені терміни і слушний для вас час

  • економію часу, зусиль і зменшення витрат

Ми впевнені, що наша бутильована вода Київ задовільнить на всі сто. Бо доставляємо не лише воду, але і гарний настрій, відмінне самопочуття та міцне здоров'я. Щоб замовити воду, Київ обирає KarpatWater!

Доставка води в офіс та додому в Київ і Київську область

Вода – найнеобхідніша речовина в житті людини, джерело хорошого здоров`я та самопочуття,  тому в питанні доставка води, Київ і жителі м. Київ повиннні вибирати краще! Всього 5 хвилин Вашого часу, і ваше замовлення на доставку карпатської питної води буде прийняте на опрацьоване, товар буде відправлений від виробника ТОВ «Шаянські мінеральні води» на Вашу адресу в Києві або Київській області. Ми працюємо безпосередньо з виробником ТОВ «Шаянські мінеральні води», завдяки цій перевазі наші ціни на якісну питну воду є найнижчими в Україні.

Де видобувається вода?

Райський курортний куточок Шаян - місце, здавна відоме своїми цілющими джерелами. Селище Шаян розташоване в екологічному чистому регіоні Закарпаття серед мальовничих гір і щорічно приймає тисячі відпочиваючих, які неодноразово переконались про користь та лікувальні властивості шаянських вод. Ми пропонуємо доставку води в Києві з серця Закарпаття, яка видобувається на глибині 180 м. Вода розливається безпосередньо біля джерела, отже це означає, що техпроцес передбачає збереження цілющих властивостей води. Здоров'я, бадьорість і сили на весь день - всі ці питання вирішує доставка води Київ. Недорого пропонується безліч варіантів від інших постачальників, але не існує більш вигідного рішення, аніж замовити воду KarpatWater з доставкою.

Доставка в зручний для Вас час

Ми цінуємо Ваш час, тому привеземо воду тоді, коли буде зручно саме Вам, винесемо на будь-який поверх, навіть якщо ліфт не працює!

Варіанти фасування та мінералізації

Залежно від того, Потрібна вам вода додому чи необхідна доставка води в офіс, ми пропонуємо різні варіанти фасування та мінералізації води. Зробимо все, щоб Ви залишилися задоволені придбаною водою. Ми ставимо собі ціль доставити не тільки воду, а й гарний настрій, відмінне самопочуття і міцне здоров'я нашим покупцям та постійним клієнтам.

Тож не вагайтеся, оформляйте заявку на сайті сьогодні щоб замовити воду. Київ вибирає KarpatWater!

Замовити воду з доставкою по Києву та області:

(044) 222 9 333

(067) 312 16 46