Світильники

8 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список
 1. -10%
  Ночник детский Dream Land "Балерина"
 2. -10%
  Ночник детский Dream Land "Замок"
 3. -10%
  Ночник детский Dream Land "Лиса"
 4. -10%
  Ночник детский Dream Land "Лиса" беспроводной
 5. -10%
  Ночник детский Dream Land "Медведик"
 6. -10%
  Ночник детский Dream Land "Якорь"
 7. -10%
  Ночник детский Dream Land "Сердце"

8 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Створи казкову атмосферу для дитини разом з Allzora.com.ua

Дитяча кімната для дитини - це його власний світ, місце для ігор і затишний острів його фантазій. Але як батькам створити в кімнаті малюка гармонійну і спокійну атмосферу? Відповідним рішенням буде купити нічник! Ніжне світло сприятливо впливає на психоемоційне самопочуття, заспокоїть дитину перед сном, і створить безтурботну атмосферу в його затишному, маленькому світі.

kupyty_nichnyk Наш інтернет-магазин пропонує в розділі Дитячі світильники, дизайнерський асортимент з натуральних матеріалів. Оригінальні нічники казкових моделей здивують цікавого моряка і навіть саму примхливу маленьку принцесу.

Вибираємо нічник

nichnyi_svitylnyk

Перед тим, як купити нічник, рекомендуємо звернути увагу на форму, зовнішній вигляд і безпеку використання виробу. Хороший нічник для дітей повинен бути з дерева або якісного пластику. Можете купити нічник в розетку, з різноманітними візерунками у вигляді тварин, квітів, фруктів, замків або кораблів. Найкращим варіантом вважається світильник на акумуляторі, де батарейки надійно заховані під кришкою корпуса. Він може бути у вигляді іграшки, яка сподобалась. Саме такий нічник для новонароджених найбезпечніший. Ця мила іграшка буде випромінювати м'яке світло, дитина не буде боятися темряви і швидко засне. 

Для облаштування кімнати дітей старшого віку, пропонуємо купити дитячий нічник проектор зоряного неба. Це підходящий варіант для справжніх мрійників. Ціла галактика в кімнаті, наповнена зірками, стане улюбленим місцем не тільки дітей, а й дорослих.

При виборі світильника в дитячу кімнату, не варто забувати про його пряме функціональне призначення - якісне освітлення кімнати. Крім нічника, обов'язково має бути ще як мінімум два джерела світла. Адже читання улюбленої книги, а також настільні ігри при недостатньому освітленні можуть принести шкоду зору дитини. Все що необхідно для вирішення цієї проблеми, тільки у нас!

Інтернет-магазин Allzora.com.ua допоможе Вам купити нічник, стельовий або підвісний світильник, а також хорошу настільну лампу. Зверніться до нашого онлайн-консультанта, і прийняття рішення стане легким і приємним завданням!