Іграшки

Товари 1-20 з 3906

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Товари 1-20 з 3906

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Граємо, спілкуємося і розвиваємося!

 kupyty_ihrashky

Світ дитинства неповторний, чарівний і барвистий. Мамині казки, активні прогулянки, перші захоплення, вірні друзі ... Це саме той час, коли дитина активно розвивається і набуває важливі життєві навички для успішного майбутнього. Додати в дитячий світ чарівності і задоволення можуть цікаві іграшки від Allzora.com.ua. Купити ляльку для дбайливої матусі, магнітний конструктор для юного винахідника, купити розвиваючі іграшки для дітей різного віку і захоплень, у нас Ви можете без особливих зусиль! Вас приємно порадують ціни в нашому каталозі дитячих товарів.

Тільки хороші емоції - тільки хороші іграшки

Для батьків важливо дарувати дітям цікаві, різноманітні, яскраві і функціональні іграшки. Дитяча безцінна посмішка, це саме задовільний почуття, яке відчувають батьки. Інтерактивні іграшки і великий асортимент наборів для повсякденного творчості, дерев'яні іграшки з натуральних матеріалів, розвиваючі іграшки для дітей і ще багато інших в нашому магазині, вирішать актуальне питання - що подарувати дитині?  ihrashky

Для дівчаток від 1 року і старше, найкращим подарунком є купити ляльку. У нас багатий вибір аксесуарів і будиночків для них. Коляска для ляльок також стане до речі. Адже юна турботлива матуся не обійдеться без цього важливого пристосування для прогулянок! Інтернет-магазин Allzora надає розвиваючі ігри для дітей 2 років, а також іграшки для однорічної дитини. Найчастіше, в такому віці дитина пробує іграшки "на зуб", тому якість в цьому питанні має стояти на першому місці. І ми подбали про це, і завжди раді Вам допомогти!

При виборі іграшки для хлопчиків, хорошим варіантом стане купити конструктор або магнітний конструктор, а також залізниця або кінетичний пісок, купити який ви можете за акційною ціною тільки у нас. Діти від 6 місяців вже можуть спробувати скласти свої перші фігурки, в залежності від типу обраного конструктора, або зібрати свою залізницю з поїздами, локомотивами і улюбленими героями. Для любителів головоломок, хорошим варіантом є купити кубик Рубика. Проводити час за складанням такої іграшки - заняття вельми гідне. Кубик Рубика розвиває логічне мислення і вчить шукати нестандартні рішення.

Консультанти інтернет-магазину Allzora.com.ua допоможуть вибрати черговий сюрприз для маленьких членів сім'ї, адже у нас зібрано все найкраще, що можуть Вам запропонувати виробники дитячих іграшок! Купуйте тут, і ми гарантуємо отримання задоволення від наших товарів!