Прогулянка і активний відпочинок

Товари 1-20 з 327

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Товари 1-20 з 327

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Пам'ятаєте свій перший велосипед? Веселі перегони з друзями, радість від подолання чергової «вершини»? Кожен натиск на педалі наближав до мети. Повітря шуміло у вухах і захоплювало подих під час швидкого спуску. А рівень щастя просто зашкалював. Ви можете купити дитячий велосипед і подарувати всі ці відчуття своїй дитині. Адже купити велосипед - це можливість дати дитині не тільки засіб пересування, але і спосіб пізнання світу, виховання самостійності.

kupyty_velosyped

Поки дитина ще маленька і ніжки швидко втомлюються, варто придбати дитячий велосипед з ручкою. З його допомогою маленькому мандрівникові буде цікавіше подорожувати, ніж у колясці. А батьки зможуть швидко пересуватися з чадом і уникнути капризів втомленої дитини. Комфорту додадуть моделі з дахом, сидінням, що змінює положення для сну. Згодом усі допоміжні елементи можна буде зняти і віддати дитині в повне володіння його триколісного друга. 

З дворічного віку для урізноманітнення прогулянок на свіжому повітрі можна купити дитячий самокат. Найменшим підійдуть триколісні. Вони більш стійкі, мають широку платформу для ніг. Веселі малюнки, гучні дзвінки, колеса, що світяться, перетворять прогулянку в радісну пригоду.

Старшим дітям варто купити дитячий самокат з надувними колесами або електросамокат. На такому засобі можна безпечно кататися як асфальтом, так і ґрунтовою дорогою. Ручка, що змінює положення відповідно до зросту дитини, дозволить використовувати двоколісний транспорт кілька років. Міцна рама і гальма подбають про безпеку.

На Allzora.com.ua Ви зможете вибрати самокат на будь-який гаманець від кращих світових виробників. Як дорогий Globber або GO Travel, так і більш доступний самокат Best Scooter або Kiddieland. Незалежно від ціни кожен самокат стійкий, має надійну конструкцію і красиве забарвлення.

kupyty_skeitbord

Змінити два колеса на чотири, керувати власним автомобілем у трирічному віці - можливість відчути себе важливим дорослим, всесвітньо відомим гонщиком на швидкісному ралі. А ще - бути схожим на любимих батьків, що дуже важливо в такому юному віці. Крута дитяча машина на акумуляторі допоможе проявитися сильним рисам дитячого характеру, послужить дитині засобом для реалізації потреби у швидкості. 

Ще думаєте, купити дитячий електромобіль чи ні, бо не впевнені у безпеці цих іграшок? У Allzora.com.ua ми продаємо машини, виготовлені провідними виробниками дитячих іграшок і аксесуарів. Маючи багаторічний досвід, вони добре розуміють своїх клієнтів - маленьких дітей. Від зручного сидіння, панелі керування, сліпучого світла і звукових сигналів як у справжньої машини Ваша дитина буде в захваті.

Сконструйовані дитячі машинки на акумуляторі таким чином, щоб їх пересування було безпечним і вони не перекидалися. Але не треба забувати, що потрібна не тільки присутність батьків або іншого дорослого під час катання дитини на велосипеді, і, тим більше, машинці, але і постійно тримати малюка в полі зору.

У категорії «Прогулянка й активний відпочинок» Ви можете не тільки купити дитячий велосипед, самокат або електромобіль. А також придбати все, що потрібно для активного і якісного відпочинку дитини. Потрібно купити дитячі санки або хочете купити намет дитячий? Виберіть товар, що подобається Вам найбільше і замовте для свого малюка. Через кілька хвилин ми оформимо покупку, а через 2-3 дні Ваша дитина буде радіти новому подарунку. Не треба витрачати часу на дорогу, відвідувати велику кількість різних магазинів, вистоювати в чергах. Allzora.com.ua - це магазин, який сам приходить у Ваш дім.