Радіокеровані іграшки

Товари 1-20 з 100

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Товари 1-20 з 100

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Коли радіокеровані машинки вперше з'явилися в наших магазинах, їх буквально змітали з полиць. Хоча і коштували вони значно дорожче інших іграшок. За останні роки, кількість виробників цього типу дитячих розваг збільшилася в рази, використання технологій дозволили знизити ціну, тому купити машинку на радіоуправлінні сьогодні може собі дозволити кожен. Але це не означає, що дитячого захоплення і радості від управління такою іграшкою стало менше. Хіба що навпаки. radiokerovani_ihrashky

Замовити машинку на пульті управління - це витягнути дитину зі світу віртуальних ігор і показати, що реальність може дарувати більш захоплюючі емоції. Адже сучасні радіокеровані іграшки дуже маневрені, вміють їздити навіть по стелі, літати і плавати. Видають реалістичні звуки і захоплюючі світлові ефекти, танцюють і співають. Є моделі, які в точності копіюють сучасний транспорт, для дітей старшого віку пропонуються варіанти іграшок з дистанційним керуванням, які потрібно самому ще й зібрати.

Варто Вам купити машинку на радіокеруванні, і Ваші діти зможуть в пісочниці влаштувати справжнє ралі по пустелі, підняти в небо гелікоптер та з неймовірним захопленням керувати його польотом, у дворі організувати реалістичний будівельний майданчик, і навіть створити ціле міні місто. Динамічні катери в теплу пору року дозволять пограти в рятувальника, а якщо Ви вирішили купити танк на радіоуправлінні, від нього не сховається жоден «ворог». kupyty_radiokerovanu_ihrashku

Набір з двох бойових машин або танковий бій на радіокеруванні вигідно відрізняється тим, що іграшкою можна грати удвох. І не просто грати, а проводити справжні битви. Інфрачервоні гармати дозволять точно потрапляти в «ціль», реалістична імітація стрільби кулемета, криків екіпажу, руху машини, віддачі захопить не тільки дітей, а й дорослих. А пульти, що працюють на різній частоті, дозволять незалежно керувати кожною окремою машиною.

Гормони радості у дітей просто зашкалюють, коли вони отримують іграшку, яка вміє рухатися. Крім того, радіокеровані іграшки розвивають в дітях уважність, цілеспрямованість і наполегливість, вчать технічного мислення, орієнтації в просторі.

Повнопривідні всюдиходи, що стрімко долають трасу боліди, максимально реалістичні прототипи спецтехніки, роботи, динозаври і павуки, легкі і маневрені вертольоти дозволять їх щасливим власникам обіграти будь-які захоплюючі сценарії і подарують масу задоволення. Сюжетно-рольові ігри з радіокерованими іграшками позбавлять дитячу фантазію будь-яких кордонів.

В інтернет-магазині Allzora.com.ua Ви можете купити машинку на радіоуправлінні або будь-яку іншу радіокеровану іграшку від відомих європейських і світових брендів. Всі іграшки, присутні на наших віртуальних полицях, не тільки естетично привабливі, цікаві та різноманітні, але також якісні та безпечні. Детальні описи і характеристики кожної іграшки допоможуть Вам визначитися з покупкою і подарувати своїй дитині тільки приємні емоції.