Адаптери

Якісні та надійні розетки

У сучасному будинку електричні розетки і вимикачі є невід'ємною складовою комфортного життя. Стильні розетки не тільки доповнюють будь-який інтер'єр, але і роблять його вишуканим і гармонійним. Від їх правильного вибору і якісного монтажу залежить функціонування всієї електричної системи вашого приміщення. Розетки - це найважливіший вид електрофурнітури, без якого неможливо забезпечити роботу електричних приладів і системи освітлення як в будинку або квартирі, так і на промисловому об'єкті. Електричні розетки складаються з керамічної або пластикової основи, металевих клем і пластикового зовнішнього корпусу з негорючого полімеру, що виконує ізоляційну і декоративну роль.

Перше, на що необхідно звернути увагу перш ніж купити розетки, це на їх характеристики:

  • Ступінь захисту;
  • Рівень номінального струму;
  • Максимально допустима напруга.

Як вибрати адаптер

Перехідник або адаптер являє собою комбінацію штепсельної вилки і розетки. Адаптери застосовуються для адаптованого включення всіх існуючих видів електровилок в будь-який тип електророзеток. Перш ніж купити адаптер, переконайтеся, що ви правильно визначили який тип вам потрібен: вилка або розетка. Часто їх ще називають досить цікаво: тато / мама, англійською ви можете знайти написи на кожному перехіднику male / female (скорочено M / F). Зазвичай ці позначення пишуть в назві самого перехідника, наприклад, HDMI розетка або HDMI F. Проконсультуватися з приводу перехідників HDMI ви завжди можете у наших менеджерів, зателефонувавши за вказаним номером телефону на сайті, адже покупка подібних виробів дає можливість уточнення специфікацій, технічних xapaктepиcтик, кoмплeктaцій.

Де купити перехідники для розеток

Електричні розетки і адаптери можна замовити дешево онлайн в будь-який зручний час у нашому інтернет-магазині. У нас ви завжди зможете знайти продукцію провідних світових брендів і українських брендів на будь-який смак і бюджет. На Allzora.com.ua ви можете придбати розетки із заземленням і без, відкриті і з кришкою, зі шторками, телевізійні, телефонні та комп'ютерні розетки. У нас представлені подовжувачі, ціна яких може істотно відрізнятися при цьому всі вони високої якості та сертифіковані в Європі і Україні. Також ми пропонуємо купити перехідник, і найбільш безпечними вважаються перехідники з мідними стержнями. Якщо ви не можете визначитися з потрібним вам типом товару, то на сайті нашого інтернет-магазина ви можете переглянути фото пристроїв, порівняти їх властивості та вартість.

Відобразити як Таблиця Список

16 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

16 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення