Автомобілі та GPS

В інтернет-магазині Аllzora.com.ua широкий асортимент аксесуарів для автомобіля: Bluetooth гарнітури, тримачі для мобільних телефонів і планшетів, автомобільні GPS навігатор, портативні DVD програвачі, USB зарядні пристрої.

Автомобільний GPS навігатор недорого в Україні

GPS навігатор - це спеціальний електронний пристрій, який за допомогою сигналів глобальної системи позиціонування визначає місце розташування на нашій планеті. GPS навігатори автомобільні можуть виконувати різні функції навігації: визначення оптимального маршруту, пошук потрібної адреси, визначення місцезнаходження заправок, банків, готелів, ресторанів, автостоянок, отримання інформації про автомобільні пробки і ін. Зараз на ринку запропоновано великий вибір gps навігаторів які не тільки вказують дорогу, але і забезпечені великою кількістю різноманітних функцій, які не залишать байдужими водіїв. Купити автомобільний навігатор недорого цілком реально завдяки широкому вибору моделей в нашому інтернет-магазині.

Кращі Bluetooth-гарнітури

Bluetooth гарнітура для автомобіля - безпечний і простий спосіб слухати улюблену музику або розмовляти по телефону не відриваючись від дороги. Bluetooth-гарнітура автоматично підключиться до вашого телефону коли ви сядете в машину, і автоматично відключається після виходу з машини, що дозволить зберегти заряд акумулятора.

У нас ви можете знайти найновіші моделі і купити Bluetooth-гарнітури від передових компаній-виробників. Кожна модель в каталозі має якісні фото в різних проекціях, повний перелік і опис технічних характеристик і властивостей. Купівля Bluetooth-гарнітури дарує свободу спілкування в будь-якій ситуації!

Портативний DVD програвач для комфортного відпочинку після довгої поїздки

Одним із способів проведення часу є тісна співдружність з портативним DVD-плеєром, який може не тільки розважити пасажирів в далекій дорозі або водія в моменти очікування, але і стане незамінним супутником в будь-якій подорожі. Тепер можна дивитися свої улюблені фільми далеко від дому: якщо ви летите в літаку, їдете в автобусі або відпочиваєте на дачі. Процесор портативного DVD програвача підтримує більшість популярних відео, аудіо та графічних форматів. У нас ви можете купити портативний DVD плеєр на будь-який смак і гаманець. Насолоджуйтесь мультимедійними можливостями разом з DVD програвачами!

Купити автомобільний тримач для телефону і планшета в машину

Тримач для планшета в машину просто необхідний аксесуар, який утримує девайс в зручному положенні в будь-якому місці автомобіля. Якщо ви вирішили підвищити комфортабельність салону, але не знаєте, де купити автотримач для телефону так, щоб виріб відповідає всім індивідуальних переваг - ви в потрібному місці. У підкатегорії «Автомобілі та GPS» інтернет-магазину Allzora.com.ua Ви зможете купити автомобільний тримач для планшета або мобільного телефону з доставкою по всій Україні за лічені хвилини.

Ми гарантуємо високу якість всіх представлених пристроїв, а їх широкий вибір дозволить вам знайти те, що потрібно.

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 41

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 41

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення