Фото та відео

«Фотографія - це правдива історія, а зняте відео - те ж саме, але зі швидкістю 24 кадри в секунду», Жан-Люк Годар, французький кінорежисер.

Цьому популярному афоризму вже багато років, але попри технічний прогрес, актуальності він ніколи не втратить. Мається на увазі те, що сьогодні купити фотоапарат можна з функцією відеознімання, яка буде проводитися з частотою 60 кадрів в секунду і дозволом FULL HD чи 4K.

Дуже часто, переходячи з одного етапу фото творчості до іншого, потрібно фотоапарат купити, який здатний розкрити нові деталі, працювати в нових умовах.

Йдеться про портретне знімання або нічне. У денний час доби більшість простих цифрових фотоапаратів, так само як і смартфонів починаючи від середньої цінової категорії поводяться однаково, фото виходять більш-менш якісні. Але варто трохи «навантажити» техніку і вона починає показувати те, що називають «тонке горло пляшки».

«Світлосильний об'єктив» - пристрій, здатний прийняти пучок світла навіть в непроглядній темряві, обробити його і видати зображення, що раніше було можливим тільки зі спалахом. Об'єктив, наприклад 50 мм з діафрагмою F1.4 або зум-об'єктив 18-55 мм є лише аксесуаром, до нього потрібно купити дзеркальний фотоапарат. Досвідчені фотографи спочатку купують дзеркальний фотоапарат, а в процесі фототворчості купують додаткові об'єктиви. Для напівпрофесійного використання можна купити фотоапарат зі стоковим, більш правильно - «кітовим, від англ. kit - набір» об'єктивом.

Купити відеокамеру доцільно, якщо в ході експлуатації дзеркальної камери ви дійдете до висновку, що знімання відео займає більше 50% від фотографування. Також аргументом до покупки відеокамери може служити твердження, про те, що тривале знімання відео на дзеркальній камері може призвести до перегріву або навіть деформації «дзеркала» - головного елемента будь-якої фотокамери даного типу.

Фото є і буде основним способом зберегти історію, емоції і переживання в статичному виконанні. Відеознімання здійснюється для стрімінгу в соціальних мережах, знімання відео з роздільною здатністю 4К - спосіб «заробити на хліб» для багатьох блогерів на Youtube. Купити екшн камеру - заповітна мрія людини, який веде активний спосіб життя, екшн камера SONY FDR-X3000 або GoPro купити - отримати якісний гаджет з максимальними можливостями сьогодні. Для більш простих завдань - відеокамера 4К - екшн-камера Xiaomi Yi + 4K.

Сумка для фотоапарата або відеокамери - запорука збереження вашої техніки і аксесуарів до неї

Провідні виробники сумок до фототехніки пропонують дуже важливу опцію на своїх офіційних сайтах - конфігуратор розмірів сумок, чохлів. Таким способом можна «розвіяти» переживання будь-якого власника техніки - «Чи поміститься в сумці фотоапарат або можливо вона буде занадто громіздкою». Матеріал виготовлення - водостійкий нейлон, всередині - м'яка поролонова прокладка для захисту РК-екрану фотоапарата і об'єктива. Простір всередині сумки може бути змінним, всі потреби споживача враховуються при розробці дизайну і функціоналу сумки. Наприклад: сьогодні потрібно помістити об'єктив «телевик», завтра - додатковий блок акумуляторів. Не проблема, перегородка може бути знята або пересунута по ширині сумки.

Інтернет-магазин Allzora.com.ua готовий проконсультувати Вас по будь-якому питанню придбання фото- і відеотехніки: купити фотоапарат, відеокамеру, екшн камеру та аксесуарів до них: сумки, чохли, об'єктиви і додаткові батарейні блоки. Оформити покупку можна будь-яким зручним способом: в 1 клік через корзину або за вказаним телефоном.

Вдалих покупок з інтернет-магазином Allzora.com.ua!

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 120

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 120

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення