Компоненти

Клавіатури для ноутбуків і ПК: якісні комплектуючі з доставкою по Україні

Комп'ютерні клавіатури - це аксесуар, без якого не може обійтися жоден комп'ютер. Поряд з мишкою вона є засобом введення інформації та управління. Завдяки цьому пристрою ми можемо управляти нашим ПК, набирати тексти, шукати потрібну інформацію в пошуковій системі та насолоджуватися улюбленими іграми. Бездротові клавіатури останнім часом користуються все більшою популярністю, оскільки завдяки їм підвищується мобільність користувача - він може віддалятися від комп'ютера на кілька метрів, при цьому продовжуючи працювати на клавіатурі. Вибір клавіатур сьогодні величезний, в чому можна переконатися, відвідавши каталог нашого інтернет-магазину Allzora.com.ua і ознайомившись з асортиментом. Наші консультанти допоможуть вам вибрати і купити клавіатуру для ноутбука або ПК. Поспішайте купити клавіатуру за хорошою вартістю, наша ціна вас порадує!

Замовити мишку на Allzora.com.ua - зручно і швидко

Комп'ютерні мишки бувають лазерними і оптичними. Купити лазерну мишку без проводу для комп'ютера варто тим, хто цінує високий рівень точності курсора і розрішення сенсора. В офісному використанні краще підійде оптична миша, для роботи на скляній поверхні - лазерна, принцип роботи якої передбачає більш детальний аналіз поверхні. «Водити» лазерною мишкою "по джинсах» під час навігації по меню смарт-ТВ і інших «складних» поверхнях простіше, курсор мишки поводиться більш адекватно. Безшумна миша буде справжнім "порятунком" для користувачів, які працюють на комп'ютером в пізній і нічний час. Ті, хто вирішує купити блютуз мишку для комп'ютера, отримують один вільний порт USB, але при цьому мають порівняно низьку швидкість відгуку. Купити бездротову мишку на сайті Allzora.com.ua можна в підкатегорії «Компоненти».

Для любителів ігор на приставці Playstation. Xbox, Nintendo на телевізорі знадобиться купити геймпад. Щоб ваші друзі також могли разом з вами грати в ігри потрібно купити кілька геймпадов. Обожнюєте гаджети без проводів? Купити бездротової джойстик для ПК просто необхідно. Завдання № 1 для геймера - відчути всі можливості ігрових симуляторів. Купити кермо для ПК - взяти участь в гонках, які не відрізнятимуться від справжніх завдяки наявності технології Force Feedback.

Жорсткий диск - запорука збереження інформації

Жорсткий диск - це надійне і компактне сховище всієї інформації на комп'ютері. Купити жорсткий диск можна на Аllzora.com.ua в підкатегорії «Компоненти». Вам потрібно лише визначитися з оптимальною моделлю і технічними параметрами, які вам підійдуть оптимально. Також в нашому онлайн-магазині ви можете купити блок живлення для ПК - необхідний компонент будь-якої, навіть найдешевшої, комп'ютерної системи. Також ми пропонуємо купити системний блок, купити перехідники та HDMI кабелі, мережеві сховища даних, KVM перемикачі, мережеві кабелі, процесори, маршрутизатори та модеми, мережі Home Plug, купити материнську плату і бездротові точки доступу, а також карти пам'яті, USB флеш-накопичувачі , акумуляторні батареї. Також на Allzora.com.ua ви можете купити картрідер за доступною ціною.

Кожен товар має опис, технічні характеристики вказані на сторінці товару. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання при виборі, телефонуйте нам і ми підберемо для Вас найбільш підходящі та сумісні з Вашим комп'ютером компоненти.

Allzora.com.ua - техніка для кращого життя!

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 783

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 783

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення