Метеостанції

Основна інформація про домашні метеостанції

Домашня погодна станція дозволяє стежити за температурою і вологістю повітря, атмосферним тиском, а деякі моделі - навіть за температурою ґрунту і фазами місяця. При цьому деякі з них просто показують реальну на сьогодні температуру, а деякі - пропонують детальний прогноз погоди на найближчі дні. Точність вимірювань у метеостанцій досить велика, похибка мінімальна - наприклад, 1/10 градуса при вимірюванні температури. Крім того, більшість моделей універсальні у використанні, тобто застосовувати їх можна як усередині приміщення, так і на вулиці.

Щоб грамотно вибрати метеостанцію, потрібно перш за все знати, що подібні пристрої діляться на механічні (аналогові) і електронні, причому вони кардинально відрізняються за призначенням. «Механіка» схожа на настінний годинник (і може поєднуватися з ними). Роль таких пристроїв насамперед декоративна; хоча деякі базові вимірювання в них передбачаються, проте, можливості аналогових моделей найчастіше чисто символічні. «Електроніка», в свою чергу, орієнтована насамперед на практичне використання.

Навіщо потрібна метеостанція для будинку?

Метеостанція домашня стане справжньою знахідкою для метеозалежних людей, чиє самопочуття безпосередньо залежить від погодних змін. Такий прилад допоможе спланувати вихідні або відпочинок, одягнутися по погоді і заздалегідь передбачити можливе погіршення самопочуття. Сьогодні у продажу представлений широкий асортимент метеостанцій на будь-який смак, колір і гаманець. Для тих, хто любить подорожче і складніше, випускають станції, вбудовані в електронні фоторамки. Так само варто звернути увагу на екземпляри, які мають вихід в інтернет за допомогою wi-fi.

При виборі приладу враховуйте, які функції Вам необхідні, а також зверніть увагу на величину дисплея - можна вибрати велике інформаційне табло або мініатюрне. Ще один параметр - це виносний сенсор, в деяких станціях він захищений спеціальним корпусом від попадання дощу і снігу.

Що ж до способів установки самих метеостанцій, то в більшості випадків вони є традиційними - настінний і настільний, причому деякі моделі допускають обидва варіанти. Існує і специфічний різновид - переносні метеостанції, призначені для туристів, рятувальників, військових і т.п.; вони відрізняються міцним і захищеним корпусом, що дозволяє пристрою без наслідків переносити тривале перебування поза приміщеннями.

Також відзначимо, що метеостанції можуть оснащуватися додатковими «не-кліматичними» функціями - годинником, будильниками, календарями, FM-тюнерами і навіть кольоровими дисплеями з функцією цифрової фоторамки. При виборі відповідного пристрою обов'язково зверніть увагу на такі нюанси: наявність функцій, гарантія якості, додаткові можливості, захист від механічних пошкоджень і вологи, матеріал, з якого він зроблений, простота настройки.

Купити метеостанцію в інтернет-магазині Allzora.com.ua, і не залежати від змін погоди, не тільки вигідно, але і зручно. Ми пропонуємо вам широкий асортимент пристроїв, причому в наявності як бюджетні дешеві, так і висококласні дорогі моделі. І в будь-якому випадку вартість вашої метеостанції буде розумною і виправданою. Ми здійснюємо доставку в будь-який куточок України, а гарантія від виробника на весь пропонований асортимент сайту, забезпечить якість і тривалий термін служби вашої покупки.

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.