Навчальні роботи

Робототехніка - частина STEM-навчання в Новій українській школі

Ще кілька років тому в українських школах і не чули про робототехніку. А школярі, які цікавилися програмуванням, кодуванням, новими технологіями і розробкою роботів, могли хіба що мріяти про навчальні кабінети, укомплектованих 3D-технікою, квадрокоптерами і цифровими верстатами. Більшість навчальних роботів створюються для навчання дітей програмуванню. Безсумнівно, це добре і важливо, але роботи також можуть бути корисними і в інших предметах шкільної програми, навіть коли вони не вчать безпосередньо програмуванню і принципам інформатики. У початковій освіті застосовуються в основному ігрові системи, які в цікавій формі дозволяють дітям освоїти ази високих технологій. 

Освітній потенціал робототехніки, як напрямок STEM-освіти, надзвичайно високий. Однак в даний час STEM-освіта, що реалізовується в українських школах, представлена у формі факультативу та гуртків. Учні крім фізики і математики, вивчають основи робототехніки, програмування, створюючи і програмуючи власних роботів. На заняттях використовують, при наявності, специфічне технологічне лабораторне та навчальне обладнання - ЗD-принтери, засоби візуалізації та інше.

Переваги навчальних роботів для освіти

Найчастіше в школах і ВУЗах використовуються вже готові до роботи навчальні роботи або лабораторні установки, що дозволяє знизити тимчасові витрати на постановку задачі. Причин, щоб купити робототехніку, можна нарахувати безліч:

  • Розвиток логіки, інтелекту, уяви та креативності;
  • Розуміння інженерних процесів;
  • Розвиток практичних умінь і навичок, здатності знаходити практичне застосування для отриманих теоретичних знань;
  • Формування почуття відповідальності, уваги, навичок продуктивного співробітництва та колективної роботи над проектами;
  • Розуміння взаємозв'язку природничо-наукових дисциплін, програмування, інженерії, іноземних мов тощо;
  • Навчальні роботи універсально підходять для роботи з великою кількістю завдань;
  • Допомога школярам у виборі майбутньої професії.

У школі найбільш популярні робототехнічні конструктори і набори для робототехніки LEGO. Для початкової школи розроблена спеціальна серія роботів LEGO Education WeDo. У середній школі використовується конструктор LEGO Mindstorms NXT / EV3, який дозволяє вирішувати досить складні завдання. Звичайно ж, для допомоги вчителям у побудові планів занять, всі комплекти навчальних роботів мають докладні інструкції по використанню, посібники за варіантами складання різних моделей і прикладами їх практичного застосування на шкільних уроках.

Купити навчальні роботи для STEM-навчання в інтернет-магазині Allzora.com.ua можна всього в «1 клік». Великий асортимент і доступні ціни дозволяють купувати апарати освітнім організаціям і навіть приватним особам. Замовляйте сучасних роботів для цікавих і насичених уроків робототехніки!

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.