Периферійні пристрої

Монітори на Allzora.com.ua

Робота за комп'ютером неможлива без монітора - він візуально відображає всю інформацію. Якість дисплея пов'язана не тільки з комфортом, він ще має відношення до здоров'я. Тому, до вирішення купити монітор для комп'ютера, потрібно підійти ґрунтовно. Правильно підібраний монітор персонального комп'ютера створює комфортний простір для роботи і відкриває доступ до розваг на повній швидкості. Від якості монітора залежить, наскільки чітким і яскравим буде транслюватися зображення, тому його вибору потрібно приділити особливу увагу. Вартість безпосередньо залежить від обраних Вами характеристик, а купити монітор ви можете в нашому інтернет-магазині Allzora.com.ua. Ми допоможемо впоратися з цим складним вибором, а наші онлайн-консультанти підкажуть як правильно оформити онлайн-замовлення.

Мікрофони та навушники

Хочете насолоджуватися повним звучанням своєї улюбленої музики, але так, щоб сусіди не стукали в стіни, тоді Вам потрібно купити навушники. Хочете записувати звук або спілкуватися за допомогою відео - потрібно купити мікрофон. Якісний стерео мікрофон для ПК стане в нагоді в різних випадках - для запису голосу на стрімі або для конференцій по скайпу, ігровий мікрофон затребуваний в блогерському середовищі. Сьогодні можна купити мікрофони для ПК, що розрізняються за способом установки: настільні, на кронштейні, на прищіпки. Якщо вам або вашим друзям потрібно недорого купити мікрофон для комп'ютера, то саме це і пропонується в нашому інтернет-магазині.

Перспектива замовити навушники приваблива тим, що цей аксесуар дозволяє відчути широкий спектр, насиченість і красу звуку зі смартфона, комп'ютера, ноутбука, планшета. Також вони є головним інструментом звукорежисера, дозволяючи контролювати запис музики в студіях звукозапису. А з приєднаним мікрофоном навушники перетворюються в гарнітури, і застосовуються для здійснення телефонних переговорів і спілкування через Інтернет.

Якісна акустика, придбана в нашому магазині онлайн, дозволить нам зануритися в світ музичних треків, насолодитися улюбленою аудіокнигою. На Allzora.com.ua можна купити навушники з доставкою за низькою ціною вакуумні, вкладиші, повнорозмірні (комп'ютерна гарнітура). Деякі пристрої додатково можуть оснащуватися: активним шумозаглушенням, мікрофоном, підсвічуванням.

Хочете купити веб-камеру з мікрофоном?

Web-камера найчастіше використовується для відеоспілкування в інтернеті за комп'ютером. З її допомогою можна фотографувати і пересилати зображення, знімати, редагувати і транслювати відео. Купити веб-камеру в Україні можна на Allzora.com.ua, де великий вибір товарів і зручний пошук за виробником і характеристиками.

Інтерактивна дошка за доступною ціною

Інтерактивна дошка - це пристрій, що об'єднує в собі екран і маркерну дошку. Електронна дошка на уроках допоможе вирішити ряд завдань в школах і навчальних закладах. Її використання на уроці дає вчителю безліч переваг, що дозволяють зробити заняття ефективніше і цікавіше для учнів. Також з її допомогою можна проводити презентації, конференції, тренінги. Інтерактивна дошка в кілька разів збільшує ефективність командної роботи. 

У нашому інтернет-магазині ви можете купити інтерактивну дошку, розглянути різні моделі, подивитися детальні характеристики. У каталозі надано безліч виробників, а зробити правильний вибір допоможуть наші консультанти.

Allzora.com.ua - вибирай в один клік, і товар буде в ту ж мить!

Відобразити як Таблиця Список

22 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

22 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення