Платіжні термінали та обладнання

Сканери штрих-кодів знайшли своє застосування в сфері торгівлі: їх можна зустріти і в великих супермаркетах, а також в точках роздрібної торгівлі. Розрізняють бездротовий і ручний варіант електронного пристрою. Ручний сканер штрих-коду використовується майже на кожному місці касира. Працювати ручний сканер може в режимі ручного зчитування, автоматичного або по команді з комп'ютера. Бездротові сканери незамінні на складі, на касах оптових магазинів, при скануванні габаритних товарів. При виборі сканера звертайте увагу на дальність сканування і швидкість сканування. Сканер штрих коду купити варто тільки такий, який буде ідеально підходити під умови вашого магазину.

Чому вам варто купити сканер штрих-коду?

  • прискорюється обслуговування покупців;
  • спрощується робота продавця;
  • знижується кількість випадкових помилок або описок;
  • підвищується якість обліку товару.

Мобільний термінал купити - найвигідніша ціна на Аllzora.com.ua

Багато покупців вважають за краще розплачуватися не готівкою, а банківською карткою через платіжні термінали. Це зручно, дозволяє швидко завершити оплату, не перераховуючи монети і купюри. Зараз у всіх великих магазинах, ресторанах, малих закладах швидкого харчування можна знайти таке обладнання. Окремо варто виділити мобільний платіжний термінал з можливістю підключення до мобільного зв'язку, який зручно використовувати для прийняття платежів за товари та послуги в будь-якому місці. Мобільний варіант терміналу для розрахунків за банківськими картками також ідеально підходить для кур'єрів, невеликих стаціонарних торгових точок, ринків. Такі термінали дуже зручні в ресторанах. Купити платіжний мобільний термінал найзручніше в нашому інтернет-магазині Allzora.com.ua, де можна оформити замовлення навіть під час обідньої перерви прямо по телефону.

Грошовий ящик для каси - вся готівка в цілості

Жоден з магазинів зараз не обходиться без грошового ящика. Це складова конструкція, що включає в себе лоток і корпус. Відкривається вручну або автоматично, і всередині містить мінімум 4 відсіку для купюр різного номіналу. У кожному касовому ящику є кілька осередків, в яких можна розмістити грошові знаки різного номіналу, завдяки цьому розрахунок з покупцями стає більш зручним і швидким. Банкноти, розкладені по місцях, збільшують швидкість обслуговування покупців. Налагоджується касова дисципліна, а також знижується ризик зловживань з боку персоналу.

Коробки для грошей випускаються з самим різним дизайном, тому можна знайти відповідний до загального стилю приміщення варіант. Ряд моделей мають таємне відділення для заощадження великих купюр і важливих документів. Грошовий ящик купити за вигідною ціною для свого бізнесу можна у нас, завдяки якому зберігання грошей в касі стане безпечним.

Менеджери Allzora.com.ua проконсультують вас з будь-якого питання, пов'язаного з товаром і роботою нашого магазину. Вони підкажуть, який товар буде відповідати всім вашим вимогам. Замовляючи обладнання у нас, ви 100% отримуєте перевірену і довговічну техніку, яка відповідає світовим стандартам якості. Покращуйте економічні показники свого бізнесу разом з нами!

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 35

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 35

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення