Принтери та факси

Високі технології - низька ціна в Allzora.com.ua

Принтери спрощують життя сучасної людини. Сьогоднішній ринок друкувальних пристроїв представлений різними моделями і типами. Але, перш ніж купити принтер, потрібно знати кілька важливих моментів. Від них залежить ціна потрібного Вам товару. Існує дві основні категорії - струменеві і лазерні. Струменеві моделі сьогодні користуються великим попитом завдяки невеликій ціні, компактності і відсутності шуму при роботі. Такий принтер з СНПЧ працює за принципом виведення чорнила на папір зі спеціальних деталей - дюз, фарба подається з картриджів. Важливо відзначити, що технічний прогрес не стоїть на місці - принтери з вбудованим СНПЧ (система безперервної подачі чорнила) стають компактніше, однієї заправки чорнилом повинно вистачити на один рік при друку на місяць близько 500 сторінок в чорно-білому кольорі, близько 200 - в кольорі або 50 фото в хорошій якості.

Якщо Ви вирішили купити лазерний принтер, то він відрізняється високою швидкістю друку і якістю, а також більш високою ціною. Працює такий пристрій за принципом використання технології фотокопіювання. Серед переваг - висока швидкість друку і незалежність цієї швидкості від розширення, а також безшумна робота, невелика ціна на витратні матеріали. Купити принтер з відповідними функціями це справа не проста. Тому, в нашому інтернет-магазині Allzora.com.ua Вам допоможуть вибрати принтер для дому або офісу, наші консультанти порадять хороший принтер для друку фотографій або сканер для документів з необхідними Вам функціями. Також тут ви можете купити плоттер різних фірм виробників, векторного або растрового типу для роботи вдома або в офісі.

Ваш помічник в паперових справах

До недавніх пір, на ринку присутні в основному принтери, без можливості сканування, коли хтось захотів купити БФП, це сприймалося як нестандартна "дивина". В сучасний час, зробити свій вибір стало простіше. Хочете купити сканер і купити принтер? Немає потреби купувати два різних приладу. У продажу, більшість принтерів з функцією сканера. Залежно від бренду випускаються різні серії принтерів під певні потреби. Бюджетні, офісні та фотопринтери є у Epson, Canon і HP. Принтери Brother є виключенням зі списку. Пристрої цього виробника досить надійні і якісні, але з вузьким модельним розподілом за серіями. Вибір у функціональності і ціновій політиці завжди залишається за споживачем!

Каталог підкатегорії «Принтери та факси» інтернет-магазину Allzora пропонує ознайомитися з різними моделями принтерів і сканерів, які можна відсортувати, використовуючи фільтри. Щоб правильно визначитися з вибором, є можливість докладно прочитати характеристики приладів перед покупкою. Якісна доставка проводиться в будь-який регіон країни. Зверніться до онлайн-консультанта та оформляйте замовлення вже зараз!

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 258

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 258

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення