Проектори та екрани

Мультимедійний проектор набув широкого поширення для презентацій, під час переговорів, в музеях - для проекції зображень і відеоекспонатів або навчального матеріалу.

Купити проектор для будинку - відносно простий і не дуже витратний варіант для організації перегляду відео- та фотоконтенту. Лазерний проектор - здебільшого професійний інструмент, він громіздкий. Основне призначення - проекція зображення площею від п'яти метрів у ширину. D-ILA-проектори мають багато переваг - глибокий чорний колір, але вони коштують дорого, на ринку присутні тільки кілька моделей проекторів даного типу компанії JVC.

Для дому найкращим варіантом буде купити проектор на основі DLP технології

Розробки компанії Texas Instruments знайшли застосування в проекторах, світло від лампи відбивається від тисячі мікродзеркал, які відповідають за формування кожного пікселя зображення. Швидкість роботи дзеркал настільки стрімка, що глядач побачить тільки чітку, контрастну картинку без ефекту веселки й інших властивих проекторам «хвороб».

Позитивним явищем можна вважати досить швидкий розвиток технологій виробництва компонентів для проекторів, тому з кожним роком проектори пропонують не тільки якісніше зображення, але і важать менше, показники шуму при роботі також зменшуються до комфортних 25 децибел (шепіт людини, цокання настінного годинника). Кількість годин роботи лампи «до того, як яскравість знизиться більш ніж на 50%» в DLP-проекторах становить близько 2000 годин. В економному режимі і за умови дотримання правил експлуатації проектором - не менше 3000 годин. Купити проектор DLP-типу з доставкою будь-яким зручним для вас перевізником по Україні можна в інтернет-магазині Allzora.com.ua в розділі

Щоб вибрати й купити проектор відповідно до ваших потреб, необхідно врахувати співвідношення розміру зображення і бажаної яскравості. Наприклад, для «модного» сьогодні співвідношення сторін 16:9, 60 дюймів або розміром 132.8см х 74.7 буде потрібно не менше 750 люмен для комфортного перегляду.

Купити екран для проектора - отримати більш ніж в 2 рази більшу яскравість зображення в порівнянні з «білою стіною».

Не варто економити на екрані для проектора, оскільки якість зображення значною мірою залежить від того, наскільки рівне полотно, від коефіцієнта відбиття світла. Найбільш поширені «Підвісні підпружинені екрани». Полотно витягується з тубуса, а натягування здійснюється планкою внизу екрану. Очевидним плюсом є ціна, швидка установка, компактність в зібраному стані.

Як і самі проектори, екрани для проектора можуть мати додаткові функції:

  • електропривід підняття і спуску;
  • не тільки вертикальний натяг, а й горизонтальний;
  • функція «екстрадроп» - додаткова чорна область для можливості установки екрану на комфортну висоту.

Для установки проектора на стелі або на іншій поверхні крім столу потрібно купити кронштейн для проектора. Принцип установки схожий на той, що застосовують для кріплення телевізорів. Якщо ж в школі таке кріплення дозволяє безпечно експлуатувати проектор, то вдома можна отримати економію місця або зручний вам ракурс перегляду відеофільмів і фото.

Сухий залишок - кому потрібен проектор і для чого?

Незважаючи на величезну конкуренцію між телевізорами великої діагоналі і проекторами, останні пропонують схожий функціонал. 3D ігри, перегляд фільмів в роздільній здатності Full-HD, велика діагональ зображення, яка може бути обмежена лише розміром кімнати - головні переваги проекторів.

Купити проектор, екран для проектора, кронштейн для проектора можна у відповідному розділі категорії на сайті Allzora.com.ua. Сподіваємося, що інформація, викладена вище, допоможе вам зробити правильний вибір!

Відобразити як Таблиця Список

9 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

9 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення