Програмне забезпечення

Щоб комп'ютер працював без помилок, потрібні ліцензійні програми: операційні системи, антивіруси, деякі офісні та графічні додатки. Досвідчені користувачі, які прагнуть заощадити на покупці софта, віддають перевагу піратським копіям і незабаром розчаровуються.

Ліцензійна операційна система - запорука надійної роботи «розумної машини»

Операційна система (ОС) - це пакет взаємопов'язаних програм, призначених для управління комп'ютерними ресурсами та організації ефективної взаємодії з користувачем. Придбання та установка такого програмного забезпечення - перше, що необхідно зробити при покупці комп'ютерної техніки. І якщо ноутбуки найчастіше поставляються вже з операційною системою, то ситуація з настільними комп'ютерами протилежна. Зібравши комп'ютер самостійно, ви неминуче зіткнетеся з питанням вибору однієї з декількох операційних систем. Вже давно операційні системи Windows користуються великим попитом серед українських покупців, а з виходом кожної нової версії їх популярність зростає. Це стосується і операційної системи Windows, купити яку хоче більшість користувачів. За даними статистики, вона встановлена на 85% пристроїв: планшети, ноутбуки, комп'ютери. Використовується як вдома, так і на підприємствах. У нашому інтернет-магазині ви можете купити ліцензійну операційну систему і всі останні розробки Microsoft.

Надійне рішення для базового захисту домашнього комп'ютера

Кожен користувач персонального комп'ютера, що має вихід в мережу інтернет, замислюється про безпеку свого пристрою. Комп'ютерні віруси являють собою шкідливі програми або частини коду, через які може бути завдано серйозної шкоди пристрою. Компанії намагаються відстежувати ваші дії з метою формування профілю користувача і розміщення персоналізованої реклами. Кіберзлочинці роблять все можливе, щоб вкрасти ваші особисті дані, наприклад паролі або відомості про банківські картки та рахунки, або отримати доступ до вашого ПК і використовувати ваші пристрої для організації атак на інших користувачів. Щоб не допустити подібного, існують спеціальні програми - антивіруси, купити які Ви можете для домашнього комп'ютера і назавжди забути про проблеми. Судячи з відгуків користувачів, одна з найкращих ліцензійних систем - Kaspersky. Розробка характеризується зручним інтерфейсом і забезпечує ефективний захист. До недоліків такого софта відноситься те, що вони потребують багато ресурсів, зокрема з оперативної пам'яті. Нижчу ціну мають Eset NOD32 і Dr. Web, але вони можуть пропускати віруси при повній перевірці кoмп’ютepa.

В інтернет-магазині Allzora.com.ua представлений широкий вибір антивірусної програми, будь-яку з них можна купити по низьких цінах без переплати. Купити антивірус можна в будь-який час, а оплату зробити зручним для вас способом. Також у нас ви можете завжди придбати операційні системи за найдоступнішою ціною. Якщо ви не впевнені у виборі, наші фахівці допоможуть купити програмне забезпечення і модель операційної системи, яка підходить саме вам.

Відобразити як Таблиця Список

10 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

10 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення