Сервери

Сервер являє собою потужний автономний обчислювальний комп'ютер або робочу станцію, яка постійно підключена до електромережі та мережі інтернет. Сервери класифікуються за різними ознаками залежно від поставлених завдань (веб-сервер, контролер домену, SQL-сервер і так далі). Багато фірм і підприємств на певному етапі свого розвитку зіштовхуються з необхідністю установки сервера. Він залишається пріоритетним предметом купівлі в епоху розвитку інформаційних технологій і телекомунікацій.

На сервері буде зберігатися великий обсяг важливої ​для підприємства інформації, тому головними критеріями при виборі сервера є його якість і ступінь надійності. На Allzora.com.ua Ви можете купити сервер, який зможе працювати без збоїв протягом тривалого часу.

У переліку активних пропозицій наші клієнти можуть знайти серверне обладнання як стандартного, так і спеціального призначення. До стандартних категорій відносяться сервери:

  • поштового призначення;
  • для розміщення і зберігання баз даних, програмного забезпечення і будь-якої іншої інформації;
  • для розміщення веб інформації, сайтів та іншого технічного наповнення.

У серверів, як і в будь-яких інших комп'ютерах, є:

  • материнська плата;
  • досить потужний процесор;
  • оперативна пам'ять не менше 2 Гб;
  • накопичувачі (жорсткі диски).

Ціна на сервери мають дуже широкий діапазон і залежить від безлічі факторів, наприклад фірми виробника, ступеня експлуатації, конфігурації. Одні з найбільш часто використовуваних видів серверів, купити недорого які ви можете в нашому онлайн-магазині - поштовий сервер, сервер баз даних, веб-сервер, файловий сервер. Якщо ви обмежені в бюджеті, зверніть увагу на сховище з одним слотом для жорсткого диска.

Доступні домашні сервера

Сервер - це настільки багатофункціональне обладнання, що необхідність в його використання виникає навіть у побуті. Багато хто хоче купити сервер для дому не просто з примхи. Обсяги даних, які ми використовуємо для роботи і дозвілля, збільшуються буквально з кожним днем. Найчастіше для забезпечення загального доступу до них, їх зберігання та обробки звичайного жорсткого диска комп'ютера може не вистачити. Домашній сервер забезпечує зберігання даних, виконує функції поштового сервісу, хостингу для сайтів, роутера, WI-FI - одним словом вирішує ряд певних завдань, з якими не впоратися звичайному комп'ютеру або ноутбуку. Особливо це актуально в будинках з великими мультимедійними мережами, системами «розумний будинок», домашніми кінотеатрами, а також в роботі професійних фотографів і відеооператорів. При правильному налаштуванні сервера, функції відеоспостереження, опалення, автоматизації поливу та іншого, стають легкими і комфортними в обслуговуванні.

Купівля сервера онлайн

Сервери, випущені провідними світовими виробниками, ви можете замовити і придбати в інтернет-магазині Allzora.com.ua. У нас Ви зможете сервер купити з хорошим співвідношенням ціна / якість. Вичерпна інформація про технічні характеристики серверів допоможе зробити якісний вибір. Надійна техніка сприятиме забезпеченню необхідного рівня ефективності вашої діяльності.

Відобразити як Таблиця Список

1 елемент

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

1 елемент

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення