Газовий гриль Performance 220B

Якість та найвища продуктивність знаходяться в межах досяжності! Газовий гриль Performance 220B виготовлений американським брендом Char-Broil, оснащений унікальною TRU-інфрачервоною системою, яка використовує інфрачервоне випромінювання для приготування смачного соковитого м'яса.

13 111 грн
В наявності
Артикул
2GRL2048

Гриль оснащений 2 конфорками з нержавіючої сталі з регулюванням потужності для кожної окремо. Практичне електронне запалювання є запорукою їх миттєвого запалювання за допомогою однієї кнопки. Завдяки вбудованому термометру на кришці всередині все ще буде стабільна температура. Задня решітка над основною областю гриля проста у використанні для приготування гриля при помірних температурах або випікання хліба.
Завдяки колесам можна в будь-який час легко і безпечно обробляти гриль, а також можна використовувати місце для зберігання всередині гриля.

TRU-інфрачервона система

Спеціально сформована решітка раптово уповільнює подачу гарячого повітря з пальника. Потім інфрачервоне тепло рівномірно поширюється на дно гриля і повільно пропускає їжу над нею, тому вона не висихає. Маленькі отвори додатково перешкоджають проникненню полум'я, тому м'ясо не горить. Сітка навіть захоплює жир, що капає. Він не потрапляє в полум'я, а випаровується у вигляді диму, що додає м'ясу ще більш інтенсивний смак.

Матеріал, на який ви покладаєтеся

Точно оброблені пальники з нержавіючої сталі випікають з фарфорової емалевої сталі. Нехай аромати в грилі та матеріал з якого він виготовлений знаходиться на вашому боці! Ви також оціните його легке очищення.

Легке запалювання, великий контроль

Електронне запалювання є запорукою миттєвого запалювання однопанельних пальників. Окремі пальники мають окреме керування потужністю, тому ви можете легко планувати місце для гриля і простір при потребі.

Інтегрований термометр

Завдяки термометру на кришці всередині неї все ще буде постійна температура, прямо перед очима.

А з гриля прямо на тарілку!

Дві складні бічні полки для інструментів, добавок або пластин. Ваші руки все ще будуть вільними для обробки м'яса та гриля.

Бренд Char-Broil є номером 1 у продажу грилів в США і є одним з найдосвідченіших виробників. Їх продукція характеризується міцною конструкцією, точною обробкою і високою функціональністю. Char-Broil також відомий своїм інноваційним підходом до нових технологій, таких як TRU-Infrared або Gas2Coal.

  • Гриль площею 41,6 х 43,5 см
  • 2 пальника з нержавіючої сталі з регулюванням потужності для кожного окремо
  • Електронне запалювання
  • Інтегрований термометр на кришці
  • Решітки з емальованої нержавіючої сталі
  • 2 бічні полиці для посуду та інструментів для гриля
  • Склад під грилем
  • Проїзд на чотирьох колесах (2 з гальмівною системою)
Характеристика
Вага (кг) 40.4
Виробник Char-Broil
Тип грилю Газ
Кількість конфорок 2
Продуктивність конфорок 6,15 кВт
Запалювання конфорок Електронне
Розмір 113 х 60 х 111,1 см
Країна виробник товару США
Напишіть власний відгук
Ви залишаєте відгук на:Газовий гриль Performance 220B
Ваша оцінка

Доставка

Доставка 2-10 днів

УМОВИ ОПЛАТИ

• безготівкова оплата

• оплата при отриманні

• оплата картою Viza, Mastercard