Газовий гриль Performance 340S

Газовий гриль Performance 340S американського бренду Char-Broil має унікальну TRU-інфрачервону систему, яка використовує інфрачервоне випромінювання для приготування смачного соковитого м'яса. Гриль оснащений 3 конфорками з нержавіючої сталі з регулюванням потужності для кожної окремо. Практичне електронне запалювання є запорукою їх миттєвого запалювання за допомогою однієї кнопки. Завдяки вбудованому термометру на кришці всередині неї все ще буде стабільна температура. Додаткові бічні пальники будуть корисними при нагріванні соусів та супів. Задня решітка над основною областю гриля проста у використанні.

18 960 грн
В наявності
Артикул
2GRL2054

TRU-інфрачервона система

Спеціально сформована решітка раптово уповільнює подачу гарячого повітря з пальника. Потім інфрачервоне тепло рівномірно поширюється на дно гриля і повільно пропускає їжу над нею, тому вона не висихає. Маленькі отвори додатково перешкоджають проникненню полум'я, тому м'ясо не горить. Сітка навіть захоплює жир, що капає. Він не потрапляє в полум'я, а випаровується у вигляді диму, що додає м'ясу ще більш інтенсивний смак.

Матеріал, на який ви покладаєтеся

Точно оброблені пальники з нержавіючої сталі випікають з фарфорової емалевої сталі. Нехай аромати в грилі та матеріал з якого він виготовлений знаходиться на вашому боці! Ви також оціните його легке очищення.

Досить місця для м'яса і вашого мистецтва

Завдяки площі гриля в 60,3 х 44,5 см і задній решітці на ньому, для гостей можна розіграти барвисте шоу смаків та ароматів.

Легке запалювання, великий контроль

Електронне запалювання є запорукою миттєвого запалювання однопанельних пальників. Окремі пальники мають окреме керування потужністю, тому ви можете легко планувати місце для гриля і простір при потребі.

Інтегрований термометр

Завдяки термометру на кришці всередині неї все ще буде постійна температура, прямо перед очима.

А з гриля прямо на тарілку!

Дві складні бічні полки для інструментів, добавок або пластин. Ваші руки все ще будуть вільними для обробки м'яса та гриля.

Бренд Char-Broil є номером 1 у продажу грилів в США і є одним з найдосвідченіших виробників. Їх продукція характеризується міцною конструкцією, точною обробкою і високою функціональністю. Char-Broil також відомий своїм інноваційним підходом до нових технологій, таких як TRU-Infrared або Gas2Coal.

Характеристика
Вага (кг) 41
Виробник Char-Broil
Тип грилю Газ
Кількість конфорок 3 основні, 1 бокова
Продуктивність конфорок 9 кВт 2,9 кВт
Запалювання конфорок Електронне
Розмір 115,7 х 59,4 х 137,5 см
Країна виробник товару США
Напишіть власний відгук
Ви залишаєте відгук на:Газовий гриль Performance 340S
Ваша оцінка

Доставка

Доставка 2-10 днів

УМОВИ ОПЛАТИ

• безготівкова оплата

• оплата при отриманні

• оплата картою Viza, Mastercard