Акумуляторні інструменти

Виробники електроінструменту намагаються «йти в ногу» з технічним прогресом та слідкують за відгуками та побажаннями покупців. Окремою рушійною силою, що штовхає до розвитку є конкуренція, що в результаті призводить до того, що покупець має можливість купити електроінструмент, в тому числі й акумуляторний інструмент різних брендів, призначення та за ціною, яка підходить: шурупокрути, пили, дрелі, шліфувальні машини,тощо. Всі вищевказані інструменти можуть випускатися як мережеві (з підключенням до мережі 220 або 380 вольт) та акумуляторні. Останні набувають все більшого розповсюдження та теж доступні у багатьох варіантах комплектації та додаткових аксесуарів у вигляді змінних елементів.

Дриль акумуляторна - «хід конем», коли потрібен універсальний пристрій 2 в 1.

Цей тип пристрою добре підійде для свердління отворів у стіні та навіть у бетоні за наявності свердл відповідного типу. Для того, щоб застосовувати його у ролі шуруповерта він теж підійде, але лише для епізодичного використання.

Шуруповерт - пристрій, який значно полегшує монтажні роботи.

Безщіткові шуруповерти - новинка, яку пропонують більшість виробників акумуляторного інструменту. На відміну від своїх далеких родичів колекторного типу частота обертання шпинделю регулюється у більш широкому діапазоні починаючи від 10-ти обертів до, в середньому - 1500. Збільшився й максимальний крутний момент, він становить від 24 НМ і вище. Таких характеристик достатньо, щоб за 1 годину чи півтори годину вкрутити до 400 шурупів у дошку чи інший матеріал товщиною до 22 мм. Досить часто виробники шурупокрутів пропонують у своїх моделях додаткові функції, зокрема роботу в режимі дрилі. Працює це так: є 2 максимальні швидкості обертання: 400 об/хв та 1500 об/хв. У першому режимі можна закручувати шурупи та саморізи, увімкнення другого режиму дозволяє робити отвори в деревині та гіпсокартоні.

i

Flexible-Power від Bosch - можливість самостійно здійснити конфігурацію акумулятора по вазі, відповідно й по потужності, а також використовувати один блок для декількох електроінструментів. Багато виробників електроінструменту пропонують мобільні додатки, в яких можна підібрати електроінструмент під конкретний спосіб використання.

Купити акумуляторну пилу - «must have» для роботи в саду та розпилювання деревини для гриль-мангалу.

Звичайно, сфера використання акумуляторної пили є широкою, але найчастіше вона потрібна для підрізання гілок дерев та розпилювання дров. Одна година роботи акумуляторної пили прирівнюється до 6-8 годин роботи звичайною ручною пилкою. До переваг акумуляторних пил можна віднести й різні технології, які полегшують зрізання гілок. Зокрема, A-Grip, що застосовується в пилах від бренду Bosch дозволяє зрізати гілки підтримуючи їх у нерухомому стані.

Якщо ви плануєте купити електроінструмент на акумуляторах вам потрібно володіти інформацією про типи акумуляторів для них. 2 основні типи: NiCD та Li Ion. Останній не має ефекту пам’яті, швидше заряджається та має термін експлуатації не менше ніж 500 повних циклів “заряд-розряд”. Відомі виробники електроінструменту пропонують широкий набір аксесуарів, серед яких є й додаткові акумуляторні блоки. Це дуже зручно, оскільки використовуючи одну, іншу можна підзаряджати та працювати з електроінструментом практично цілий день. Вибрати та купити потрібний Вам акумуляторний інструмент на allzora.com.ua ви можете легко та швидко, для цього додайте товар до корзини та слідуйте подальшим інструкціям.

Відобразити як Таблиця Список

2 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

2 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення