Авто-мото

Кожен власник автомобіля знає про те, наскільки важливо утримувати свій транспортний засіб у справному робочому стані. Більшість з них турбується і про зовнішній вигляд автомобіля, а також про його салон. На допомогу автолюбителям приходять численні автотовари, які можна класифікувати за 2-ма типами:

  • товари які напряму впливають на технічну експлуатацію - автооливи, фільтри, різні робочі рідини, а також - запчастини.
  • товари, які підвищують комфорт та захищають автомобіль як зовні, так і всередині - поліролі для пластику та гуми, засоби для чищення тканини та шкіри, чохли на сидіння, килимки, тримачі для телефону, зарядні пристрої та пристрої живлення для різноманітних гаджетів та техніки.

В кожного автовласника є свій улюблений набір аксесуарів для авто, а також так званий wishlist автотоварів, які хотілося б придбати. Звісно, уподобання та пріоритети щодо необхідності придбання певних автотоварів значно відрізняються, але можна виділити з них найбільш популярні:

  • Набір килимків. Сьогодні, ці набори можна придбати безпосередньо від розробника бренду, так і стороннього виробника під будь-який модельний ряд. Гумові, поліуретанові та текстильні килимки - ось 3 основні їх типи. Перший тип - класичний килимок, який забезпечує базові потреби. Другий - виготовляється у більш широкій колірній гамі та форм. Третій - для автолюбителів, які експлуатують транспортний засіб переважно у місті. Цей тип килимка виготовлений з ворсового матеріалу, що добре абсорбує вологу, особливо від талого снігу.
  • Автомобільні чохли. Починаючи від найпростіших типу «майка» до практично аналогу шкіряного салону автомобільні чохли виконують важливу функцію - захист оригінальної, «заводської» оббивки сидінь від забруднень, плям та подряпин. Залежно від типу, ці чохли можна мити або чистити, купити чохли для автомобіля є простим та дієвим способом надати салону оригінального, нового вигляду. Особливо актуальний цей аксесуар коли в сім’ї є маленькі діти. Для шкіряного салону пролите молоко не є проблемою, що не можна сказати про салон з текстильного матеріалу. Щодо шкіряного - він більш довговічний, але боїться подряпин. Окремо ще можна виділити чохол, який встановлюється лише тоді, коли планується перевезення тварин.
  • Тримач для телефону. Відомо, що головну функцію безпечних розмов по телефону приймає на себе безпровідна система, що з’єднує телефон з Hands free. Тримач дозволяє зручно розмістити телефон та комфортно отримувати інформацію з навігаційних карт та інших сервісів. З функціональних особливостей можуть бути: безпровідна зарядка, можливість обертання на 360° та ін.
  • Автохімія. Суха хімчистка салону - цілком реальна процедура для власника авто. Для цього слід спочатку ознайомитися з інструкцією з використання засобу. Незначних плям з використанням засобу для сухого чищення матеріалу салону можна легко позбутися та не витрачати час на поїздку до установ, що проводять професійну чистку салону. В схожий спосіб можна очистити лобове скло та дзеркала за допомогою спеціального засобу. «Бонусом» будуть додаткові переваги - кращі показники водовідштовхування (гідрофобні властивості) та менше запотівання. Останнє дуже важливо й для зовнішніх дзеркал заднього виду.

i

Цікаво, що універсальне мастило WD-40 розроблялося як водовідштовхувальний засіб, ефективний для захисту металу від корозії. Трохи згодом виявилося, що для побутового використання він має безліч можливостей, зокрема: послаблення заїлої блискавки, для відкручування іржавих болтів і гайок та для обробки електричних контактів.

Купити моторну оливу згідно з специфікацією вашого автомобіля та інші робочі рідини, засоби по догляду за пластиковими деталями та лакофарбовим покриттям, різноманітні чохли, а тому числі і спеціальні - для перевезення тварин на задньому сидінні, різну автохімію, в тому числі й гідрофільні засоби для скла та дзеркал, тримачі для телефонів з магнітною основою та з функцією обертання на 360°, а також, без перебільшень, «легендарне» універсальне мастило WD-40 за та інші автотовари можна на allzora.com.ua. Зробити замовлення можна цілодобово на сайті, або зателефонувати за номером, що вказаний у розділі Контакти.

Відобразити як Таблиця Список

10 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

10 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення