Басейни та аксесуари

Басейн - сила природи, що надихає

Відчути свіжість в спеку, а також зігріваюче тепло в прохолодні дні можна, зважившись купити басейн в інтернет-магазині Allzora.com.ua.

Відпочивати на воді можна і вдома

Ви не завжди легко можете дістатися до природних водойм, а якщо купити каркасний басейн, спа басейн або найпростіший – надувний басейн то Ви отримаєте все і відразу.

Інтернет-магазин Allzora.com.ua відкриває широкі можливості для придбання товарів для відпочинку і водних процедур, які є бажаними для більшості з нас. Вибір дуже широкий: якщо тільки назвати деякі види цієї товарів цієї категорії, то у нас можна купити басейн дитячий, купити спа басейн, купити джакузі, купити обладнання для басейнів ... Розповімо про деякі з цих товарів хоча б кількома словами.

З будь-якого приводу, в будь-який час ...

Купити басейн в інтернет-магазині Allzora.com.ua - це позбутися клопоту з транспортування, монтажу «штучної водойми» на місці і, що найважливіше, гарантійного обслуговування. Всі ці слова не є простими обіцянками, а мають за собою багаторічний досвід з продажу, монтажу та обслуговування цього виду пристроїв. Наші фахівці мають для цього навички та необхідні знання. З приводу експлуатації і правильного зберігання Ви завжди можете звернутися до них та отримати всі можливі види допомоги. Це вже - фірмовий стиль наших співробітників.

В інтернет-магазині Allzora.com.ua Вам пропонується купити басейн з широкого переліку цінових пропозицій. Можна собі тільки уявити, яким буде щастя і захоплення дітей, якщо вони отримають в подарунок «водойму», в якій можна плескатися, купатися та пірнати. До речі, надувні дитячі басейни є найдоступнішими з усього асортименту басейнів, пропонують базові можливості відпочинку на воді.

Якщо говорити про комфорт, то тут не обійтися без згадки, чому варто купити джакузі. Коли майже півстоліття тому брати Джакузі винайшли прототип сучасної гідромасажної ванни, вони і не думали, що їх винахід завоює всесвітню популярність. Відмінний спосіб розслабитися і отримати задоволення від процедур, не виходячи з дому — легко. Достатньо купити джакузі,  що можна зробити на нашому сайті allzora.com.ua.

 

Окрему увагу вважаємо за потрібне приділити дуже популярним сьогодні каркасним басейнам. Виготовлений каркасний басейн з міцних і екологічних матеріалів. У комплект басейну входить базове устаткування і система фільтрації. За бажанням, можна купити каркасний басейн в комплекті з протитечією, щоб відчути справжню силу «течії річки», а також підібрати для нього необхідні аксесуари: мобільні накриття, тенти або солярну плівку. Каркасний басейн має термін експлуатації, який становить не менше 15 років, що значно більше ніж надувний басейн або басейн з трубним каркасом.

i

Каркасні басейни Azuro виробництва чеської компанії Mountfield не потребують демонтажу на зимовий період. Конструкція морозостійких басейнів Azuro на перший погляд не відрізняється від звичайних, але різниця полягає у товщині металу та наявності підсиленої рами з поперечними балками.

Джакузі дарують легкість та енергію

Маєте намір купити джакузі? Це бажання виправдано, адже про нього простою мовою можна сказати: «Ви будете мати умови, дуже схожі на ті, що в термальних джерелах» Струмені теплої води дозволяють отримувати масаж в домашніх умовах і ... за ціною електроенергії. На Вас направляється сила дикої природи, яку можна порівняти з енергією природного водоспаду. Струмені води, підігріті до потрібної температури, дарують відчуття надзвичайної легкості, майже невагомості. Не віддаляючись від свого будинку, Ви зможете брати від життя все найкраще.

 

Доповнюючи тему опису категорії, ми нагадуємо і про те, що інтернет-магазин Allzora.com.ua пропонує купити обладнання для басейнів в широкому асортименті. Це - автоматичні пилососи і хімія для басейнів, в тому числі гранули, альгицид, міні-хлор та інші засоби. Належним чином доглядати за басейном в сезон купання та взимку дозволяють різноманітні накриття для басейнів - зимові і мобільні, солярна плівка, павільйони та тенти.

Чиста вода в басейні - що потрібно для цього?

Дуже часто, одного тільки механічного очищення за допомогою спеціальної сітки (совка) басейну недостатньо. Особливого ​​догляду вимагає басейн в літній та осінній період. Найбільш частим явищем є розмноження бактерій і мікроорганізмів в басейні, як правило, коли температура води перевищує 20 градусів за Цельсієм. Зелена вода від водоростей або каламутна вода, в якій розмножуються бактерій? Не проблема, наші фахівці допоможуть вам вибрати хімію для басейнів, яка цілеспрямовано вирішить проблему. Імовірність алергічних реакцій у користувачів басейну зведе до мінімуму хімія для басейну, яка не містить хлор, вона не менш ефективна ніж традиційні засоби по догляду за басейном.

Гарного Вам «водного» відпочинку разом з інтернет-магазином Allzora.com.ua!

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 498

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 498

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення