Джакузі

Слово «джакузі» для багатьох з нас асоціюється з комфортом та задоволенням. Приймання водних процедур сприймається нами як сигнал до розслаблення - саме таке генетично збережене посилання відправляється до мозку кожен раз, коли здійснюється контакт води з тілом. Взаємодія організму зі струменями води посилює всі відчуття майже на порядок, на такий “апгрейд” перед звичайною ванною здатна ванна с гідромасажем, або більш звично - джакузі.

Так повелося, що нові пристрої спочатку використовуються під час санаторного лікування і лише згодом сфера їх застосування поширюється на побутовий, для використання в умовах ванної кімнати чи іншого, виділеного для цих цілей, приміщення. Починаючи з 2010 року джакузі, їх портативні версії, почали з'являтися у продажу. В цілому, вони забезпечують базові потреби в гідромасажі, тобто - 5-6 форсунок працюють саме з тими частинами тіла, що найперше потребують релаксації - м’язи спини, м’язи рук та ніг, а також м'язи живота. Купити джакузі надувний є хорошим варіантом для старту, коли ви вже впевнені в тому, що це корисно, але плануєте використовувати його час від часу.

Час не стоїть на місці - з’явилися нові, вдосконалені види джакузі, після чого попередня назва пройшла ребрендинг, тепер вони називаються «CПА басейни». Виробники басейнів для плавання відразу підхопили ідею створення басейну, який би поєднав ефективну терапевтичну дію з якістю та комфортом перебування та дозволяв би спробувати всі новинки гідромасажу, в тому числі арома- та хромотерапію. Щодо останньої - лікування видимими випромінюваннями кольорів спектру дає позитивні результати, а поєднання всіх видів терапії - до досягнення майже 100% бажаного результату. 

 

 

i

Що таке SPD-процедури? Усім добре відоме слово «aqua» в перекладі з латинської - вода. У певний момент розвитку людства «aqua» з'єдналося з «sanus» - здоров`я.Таким чином була отримана фраза «sanus per aqua» - «здоров’я через воду». Spa - це не просто косметологічна процедура і навіть більше, ніж просто лікування.

 

 

В продовження теми «елітного відпочинку» в СПА басейні: режими роботи не зведені до лише гідромасажу в одному режимі, всі процедури можуть проходити за чітким та індивідуальним сценарієм, що ідеально підходить для окремої людини чи групи осіб. Таким сценарієм може бути наступний - спочатку діє розслабляючий масаж всього тіла, далі вступає в дію динамічний масаж ділянок тіла, які найбільше цього потребують. На завершальному етапі процедур проводиться заспокійливий масаж з метою розслабити м`язи, що напружувалися та нормалізувати кров`яний тиск.

Цілком зрозуміло, що СПА-басейн з усіма функціями та новітніми розробками не може коштувати дешево, тому покупці таких басейнів є досить забезпеченими людьми. Проте купити СПА басейн лише з потрібними функціями не означає, що майбутній власник економить на собі на своїй сім`ї, це свідчить про те, що він є практичною людиною та справжнім господарем дому чи квартири. 

У підкатегорії «Джакузі» інтернет-магазину можна купити спа-басейн, ціна якого починається від 200 тис. грн. Купити джакузі пропонується нами за ціною від виробника, гарантія теж офіційна. За цю ціну ви отримуєте можливість отримати задоволення від роботи 26-ти форсунок, в комплекті гідронасос з потужністю видачі до 2-х літрів води в секунду та 10 LED ламп підсвітки. Окремої уваги заслуговують розміри СПА-басейну, він майже у 2 рази більше від кутової ванни з гідромасажем, але все ще чудово підходить до ванної кімнати середніх розмірів, приміром 3х4 м, оскільки розміри самого СПА басейну становлять 2х2 м. В умовно «найдешевшій» моделі СПА-басейну можуть одночасно перебувати до 3-х людей. Купити джакузі, СПА-басейн, аксесуари до нього можна як передоплатою, так і накладеним платежем. Доставка товарів з наявних на сайті відбувається у строки, що не перевищують 3-4 дні. Для товарів «під замовлення» зв'яжіться з нашими консультантами щоб обговорити всі деталі, інформація у вкладці «Контакти».

Від імені всіх, хто робить Allzora.com.ua краще, бажаємо щоб покупки в нашому інтернет-магазині приносили лише радість та задоволення від використання!

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 36

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 36

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення