Інструменти

Будь-який власник дому чи квартири може дати собі об`єктивну оцінку того, у якій мірі він здатний щось відремонтувати. Відомо, що якість інструменту, а інколи елементарна його наявність, вирішує долю ремонту. Буває, і не рідко, що якийсь пристрій чи механізм можна було відремонтувати, якщо не зволікати з ремонтом. Але тут працює такий принцип - «Немає інструменту - нема й ремонту». Щоб мати змогу дати механічним «помічникам» (змішувачу для кухні та ванни,що протікає, прасці з перебитим дротом чи поличці, яка вже більше тижня або двох не «бачила» книг) шанс пропрацювати ще не один рік потрібне бажання та набір інструментів - викрутка з різними насадками, також для цих цілей потрібно купити набір ключів різного діаметру та профілю. Ці всі інструменти можна придбати як в наборі, так і окремо. Як саме діяти в кожному конкретному випадку ми не можемо підказати, тому змушені повідомити, що всі вже наявні та заплановані до придбання інструменти 100% потрібні в домі, коли вони знадобляться є лише питанням часу.

 

Класифікація товарів категорії «Інструменти» допоможе швидко орієнтуватись в асортименті товарів категорії інтернет-магазину allzora.com.ua та купити потрібний: 

  • Ручні інструменти - викрутки, плоскогубці, рулетки та метри, універсальний набір інструментів різного наповнення
  • Ножі і пили - бензинові та ручні пилки
  • Монтажні матеріали - ізоляційні стрічки
  • Електричні генератори
  • Електроінструменти - електрична дриль, шуруповерт акумуляторний та ін.
  • Парові очисники, очисники високого тиску
  • Товари для шліфування та деревообробки
  • Інші інструмента та пристосування - органайзери для інструментів, клеєві пістолети, щітки для очищення радіаторів, тощо.

 

Ручний інструмент для дому як правило не є дорогий (звісно, що якість матеріалів з яких він виготовлений може бути різною) та зручний для того, щоб виконувати періодичні роботи з невеликим об'ємом. Приміром, щоб закріпити полку, повісити картину або замінити замок в дверях достатньо механічної викрутки. Для того, щоб зібрати/розібрати шафу купе знадобиться купити електроінструмент - шуруповерт акумуляторний. З його допомогою вищевказані дії буде зробити легше й набагато швидше. Для більш «серйозних» робіт по дому знадобиться електрична дрель, перфоратор або досить популярний пристрій - «ударна» дрель. Остання дозволяє робити отвори у стінах а також може використовуватися у ролі шуруповерта. Для домашнього використання ударна дрель підходить якнайкраще, для професійної сфери бажано придбати більш спеціалізовані пристрої.

 

 

i

Американську компанію Black&Decker вважають першим виробником електричної дрилі з сучасним дизайном і максимально адаптованою для зручної роботи конструкцією. У 1917 році компанією Black&Decker був відкритий завод з виробництва дрелей. Зливаючись з іншими компаніями та переймаючи досвід, ця компанія продовжує успішно працювати на світовому ринку під торговою маркою «Stanley Black&Decker».

 

Ножі та пили - інструменти, без яких неможливо обійтися, якщо у вас є ділянка біля будинку. Підрізати сухі гілки, підготувати дрова для гриль мангалу - товари підкатегорії допоможуть швидко і якісно виконати ці роботи.

Парові очисники та очисники високого тиску допоможуть навести лад з вимощеними бруківкою доріжками, вичистити бруд та траву з неї. Сфера застосування очисників досить широка, тому не варто переживати про те, що цей пристрій буде більше простоювати аніж працювати.

Якщо простір, який облаштований під майстерню, не дуже великий та не дозволяє розмістити інструмент у «робочому порядку», то можна придбати ящик для інструментів. Розміри ящиків бувають різні, потрібно провести «аудит» інструментів та вирішити що саме буде в ньому зберігатися, а що буде зберігатися в заводській упаковці.

Купити будь-який набір інструментів, в тому числі багатофункціональний інструмент, ручний- і електроінструмент, очисники високого тиску та органайзери для інструментів, а також робочий одяг (в тому числі захисні окуляри та рукавиці) Ви можете в інтернет-магазині allzora.com.ua. Замовлення можна оформити через корзину або за номером +38 (067) 311-17-33.

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 262

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 262

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення