Сауни

Бажаєте купити сауну, але не знаєте яка краще підійде: інфрачервона сауна або фінська сауна? Вибір сауни для вашої квартири або будинку залежить від багатьох речей - від того, яку площу під сауну ви плануєте виділити, як часто ви плануєте користуватися сауною та скільки людей будуть нею одночасно користуватися.

 

Як вибрати потрібну Вам сауну на Allzora.com.ua?

 

Для того, щоб купити сауну, яка підійде вам якнайкраще, треба визначитися, який ефект від неї ви хочете отримати. Потрібно вирішити чи буде розміщена сауна в квартирі або приватному будинку, стандартних розмірів або під замовлення. Бажаєте купити сауну додому? Просто оберіть тип сауни та замовляйте готову сауну за лічені хвилини! Ми пропонуємо два типи сауни в квартиру: фінські та інфрачервоні.

Сучасні технології виробництва саун дозволяють встановлювати фінську, тим більше - інфрачервону сауну в обмеженому просторі будинку чи квартири. Тому виникає цілком природне питання: яку сауну купити, щоб отримати максимально оздоровчий ефект відкидаючи на мить питання про вартість експлуатації.

У фінській сауні температура може сягати 100 і більше градусів, для нагрівання все частіше використовують електричні нагрівачі. Більшого потовиділення можна досягнути в інфрачервоній сауні, незважаючи на те, що в ній температура повітря рідко сягає 50 градусів. Справа в тому, що інфрачервоне проміння діє безпосередньо на людину, а у фінській сауні лише частина тепла йде на нагрівання тіла, решту – на навколишнє середовище. Що стосується шкоди, якої можна собі завдати, якщо не дотримуватися умов експлуатації – фінська сауна може бути схожа на екстремальний вид спорту, в той час, як інфрачервона справляє більш м`який вплив на організм.
Щодо споживання електроенергії - фінська сауна споживає у 2-3 рази більше електроенергії, але при цьому є гідним конкурентом інфрачервоній сауні по функціональності і дещо перевершує останню по відчуттях, який дає природній пар та більш широке різноманіття аксесуарів.

i

Процедури у фінській та інфрачервоній сауні слід починати в гарному настрої. Дотримуйтеся золотих правил: «Не вживати їжу за 2 години до відвідування сауни» і «НІ вживання алкоголю в сауні». Слідкуйте за часом, який відводиться на процедури згідно інструкції. Пам'ятайте, що фінська сауна не місце для розмов, висока температура може призводити до опіків дихальних шляхів. Для цих цілей краще підійде римська баня, але її точно не можна розмістити у квартирі чи навіть у будинку. За цих умов, хороший результат, а разом з ним відмінне самопочуття будуть вашими постійними супутниками!

Аксесуари для саун на ваш смак

Щоб перебування в сауні в домашніх умовах завжди було святом, не можна обійти увагою додаткові аксесуари для саун. Серед них - гімалайська сіль, що володіє потужним оздоровчим ефектом (при нагріванні виділяється приємний аромат та величезна кількість корисних мікроелементів, що активують захисні функції імунної системи). Для всіх типів електричних саун, в число яких входить інфрачервона сауна, знадобляться миючі препарати, термометри, годинник, вішалки, підспинники. Завжди потрібно мати запас таких речей для фінської сауни — шапки, рукавиці і килимки, пемза і масажні ролики, махрові рушники і відповідний одяг, трав'яний чай і натуральне мило, ароматичні масла і засоби косметики.

 

Замовити і купити інфрачервону або фінську сауну, різні аксесуари та устаткування для саун можна в інтернет-магазині Allzora.com.ua. Надійність товарів, пропонованих інтернет-магазином allzora.com.ua, підкріплюється перевіреними постачальниками, до кожного покупця індивідуальний підхід!

Відобразити як Таблиця Список

21 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

21 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення