Спецодяг та захисний одяг

Форма, уніформа, захисний одяг або спецодяг - це майже всі можливі варіанти назв того, що одягають працівники найрізноманітніших сфер життєдіяльності. Призначенням товарів категорії є захист частин тіла від можливих фізичних ушкоджень та впливу забруднюючих речовин на виробництві. Крім спецодягу до категорії входять безліч аксесуарів - захисні шоломи, рукавиці, щитки, окуляри. Для індивідуального користувача купити спецодяг бажано, коли є великий ризик пошкодити одяг, який використовується у побуті під час ремонтних робіт або обслуговування машин та механізмів, догляду та садом тощо. Наприклад, плями від фарби та інші хімічні забруднення зі звичайного одягу практично неможливо якісно випрати, а якщо це і вдається, то структура тканини пошкоджується. Спецодяг виготовляють з цупкої тканини, якщо йдеться по комбінезон робочий

Як тільки виробники спецодягу побачили у спецодязі потенціал для найрізноманітніших функціональних та дизайнерських рішень, асортимент значно розширився. Відносно недавно з'явилися в продажу захисні рукавички для точних робіт. Ці рукавички майже не відчуваються на руках та мають спеціальне покриття, що протидіє ковзанню. З «естетичної сторони» ці товари теж постійно вдосконалюються. Робочий одяг вже давно став «корпоративною» складовою компанії, на нього наносяться логотипи, а його якість свідчить про те, наскільки компанія піклується про своїх робітників або навіть про її фінансовий стан.

Необхідність купити робочий одяг, і тим більше - захисний одяг для працівників фабрик, заводів, логістичних парків є вимогою закону про працю. Потреба купити спецодяг для використання в побутових умовах теж виникає зі специфіки того, що саме буде в ньому виконуватися. Наприклад, для того, щоб безпечно працювати з кутовою шліфмашинкою потрібно купити спеціальні окуляри, а також рукавиці. Робочий комбінезон купити є потреба тоді, коли робота вимагає відсутність вільних частин одягу, які можуть потрапити в робочу зону верстата. Комбінезони для будівельників та монтажників розробляються таким чином, щоб вони мали зручні накладні кишені та застібки на блискавках. Робота «на висоті» вимагає підвищеної безпеки та окремих вимог, тому економити на спецодязі категорично заборонено. Спецодяг для будівельників має деталі, до яких надійно кріпляться страхові троси. Зношений спецодяг має бути замінений, якщо він має критичні недоліки у формі розривів тканини. Окуляри, які мають тріщини та сколи теж потребують заміни на нові з причини поганої видимості робочих зон.

 

 

i

Відомо, що у давні часи спецодяг використовувався у 2-х цілях: для ідентифікації робітника та для його особистої гігієни. Регламент на використання спецодягу був розроблений у 1741 році. Згідно регламенту, використання одягу з цупкої тканини вирішувало проблему постійно зношеного одягу, працівники завжди добре виглядали в цьому одязі, продуктивність їх праці ставала кращою.Купити спецодяг було обов’язком працюючого за його кошт, трохи згодом цю систему було змінено на протилежне - роботодавець зобов'язаний забезпечувати працівників спецодягом згідно вимог та посадової інструкції.

 

Купити спецодяг можна за дуже доступною ціною, але при цьому потрібно пам'ятати:

  • спецодяг повинен повністю відповідати своєму призначенню;
  • спецодяг має мати міцні шви та  підвищену зносостійкість матеріалу;
  • спецодяг не повинен обмежувати рухи, навіть якщо він розроблений для використання при низьких температурах;

В Україні спецодяг, а саме комбінезони робочі, спецодяг для будівельників та для всіх інших спеціалізацій представлений європейськими брендами ARDON (Чехія), REIS (Польща), NITRAS (Німеччина).

Купити спецодяг в інтернет-магазині allzora.com.ua можна передоплатою на банківський рахунок або накладеним платежем. Ми працюємо з фізичними та юридичними особами, товари можна придбати в роздріб та гуртом.

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 57

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 57

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення