Робоче взуття

Вимоги, що ставляться до робочого взуття відрізняються від тих, що ми звикли в побуті. Звичайно, в одному та іншому варіанті використання споживачу хочеться, щоб взуття якнайдовше служило та не втрачало естетичного вигляду. Останнє є цілком реальне поняття й для робочого взуття. Раніше вважалося, що робоче взуття може виглядати абияк, лише б виконувало свої функції. Розробники робочого одягу та спецодягу вже довгий час пропонують різноманітні фасонні рішення та кольори. Традиційною стала й корпоративна уніформа, за якою можна навіть здалеку розрізняти працівників різних напрямків, в тому числі й технологічних. Питання того, як повинне виглядати робоче взуття постало як ніколи гостро.

 

На сьогодні виробники пропонують придбати літнє, осіннє та демісезонне робоче взуття, що відповідає вимогам, для яких воно й розроблялося. Наприклад: гумові чоботи, які використовуються електриками повинні мати стандарт якості, бо від цього залежить життя працівника. Для звичайного користувача ці характеристики електропровідності є зайвими, більше цікавить властивість взуття не пропускати воду. На allzora.com.ua ви можете придбати робоче взуття наступного типу та призначення:

  • сандалі робочі
  • робочі туфлі
  • робочі чоботи
  • високе робоче взуття
  • робочі гумові чоботи
  • робочі тапочки

Як мовилося раніше,робоче взуття є незамінним елементом робочого одягу, разом вони повинні забезпечувати ефективний захист під час виконання професійних обов`язків. Правильно підібране робоче взуття не лише запобігає травмам, опікам, обмороженням чи ураженню струмом, а й покращує працездатність протягом усього робочого дня, що нерідко може тривати й понад 8 годин.

Матеріал, з якого виготовляється робоче взуття як правило - штучна шкіра.

Даний тип матеріалу є стійким до механічних пошкоджень. Якщо вибирати надійного виробника робочого взуття, воно прослужить довго, навіть якщо матеріал виготовлення не натуральна шкіра. Звичайно, робоче взуття з натуральної шкіри є найбільш оптимальним варіантом за рівнем комфорту, але й ціна відповідна.

Підошва. Саме вона є тим бар’єром, що відділяє  та несприятливе та агресивне середовище від тіла, зокрема від ніг. 

Поліуретан - легкий матеріал, який використовується для переважної більшості робочого взуття, Спецвзуття на підошві з поліуретану вже давно працює на ринку Європи, воно добре себе зарекомендувало відмінними характеристиками та привабливим зовнішнім виглядом. Купити робоче взуття з підошвою з поліхлорвінілу потрібно для працівників, для яких важливі характеристики антиковзання.

 

i

Історія робочого взуття змінилась у 1963-64 році, коли до нього додали металевий підносок. Кількість травм на виробництві значно зменшилася. Цікаво, що «підсилене» взуття нерідко використовувалося під час бійок на демонстраціях, а металевий підносок начищувався до дзеркального блиску.

 

Стандарти EN ISO 20347 та EN ISO 20345 - що ними декларується?

EN ISO 20347 не має армованого, тобто - укріпленого підноска, тому не забезпечує захист від механічних впливів та від падаючих предметів. Має маслобензостійку підошву та антистатичні властивості, тому може використовуватися будь-де, але не як будівельне взуття.

EN ISO 20345 може витримувати механічний вплив аж до 200 Дж, має надійний захист від пошкоджень та падаючих предметів, оскільки воно оснащене укріпленим підноском. Для використання у будівельній сфері черевики з залізним носком підходять якнайкраще.

Вибираючи якісне робоче взуття не можна керуватися лише тим, наскільки добре воно витримує механічні навантаження чи наскільки міцною є підошва. Приміром, для роботи на складі не підходять черевики з твердим підноском та твердою й товстою підошвою, оскільки годі від неї чекати хороших результатів мобільності, що не скажеш про робоче взуття, яке за умовами праці повинно мати такі характеристики.

Спираючись на інформацію про типи робочого взуття, особливості використання, та стандарти виробництва зробити правильний вибір та купити пару робочого взуття на allzora.com.ua вам буде більш легко та просто!

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.