Товари для фахівців

В побуті постійно виникає необхідність або бажання щось вдосконалити, переробити під свої потреби або облаштувати. На допомогу приходять товари, які коштують недорого, а результат від них є максимально ефективний. До таких товарів належать підставки з м’якого матеріалу під ніжки столу та стільців, гачки для одягу, універсальні лотки різних розмірів,лійки різного призначення та форми. Для зберігання кріпильних деталей, інструментів потрібно купити ящик для інструментів. Саме в ньому і буде зберігатися все те, що неодмінно знадобиться господарю дому, справжньому «домашньому фахівцю».

Назва підкатегорії «Товари для фахівців» свідчить про те, що майбутній покупець чітко уявляє собі сферу застосування цих товарів або дізнається про ці товари від друзів та знайомих, які вже мали досвід використання. Приміром, купуючи паливний бак Self 20 L, власник автомобіля заздалегідь турбується про запас палива, особливо коли вирушає у далеку дорогу. В побуті теж можна бути стати фахівцем, потрібно купити ящик для інструментів та, за потреби, доповнювати його інструментами, які допоможуть у створенні унікальних домашніх об’єктів та виробів ручної роботи. Список товарів, які є корисними в побуті постійно розширюється. Дуже ймовірно, що сьогодні ви навіть не здогадуєтесь про існування останніх, а завтра може виявиться, що без них не можна почуватися комфортно.

Захист на ніжки стільців та стола - незамінне пристосування, яке неодмінно допоможе зберегти підлогу від пошкоджень. Використання такого захисту однаково необхідне у будь-якому разі - якщо підлога з натурального дерева чи ламінату, фарбована чи лакована. Лакофарбові покриття, а тим більше - ламінат, звичайно витримують механічну дію ковзання по них ніжок стільців чи стола, але з часом можуть з’являтися подряпини та стають помітні місця де ці ніжки найчастіше розміщувалися. Вибираючи захисні накладки потрібно знати  що окрім основної функції - захисту підлоги ці пристосування можуть бути 2-х типів: ті, що запобігають ковзанню, та ті, що йому сприяють. Перший тип добре підійде для кухонних стільців, що можуть легко ковзатися на керамічній плитці пошкоджуючи її поверхню та призводячи до сколів. Останній розроблений для того, щоб переносити меблі по кімнаті, зокрема столи та шафи, не піднімаючи їх. Якщо купити захист на ніжки стільців або захист на ніжки стола оригінального вигляду, вони можуть стати елементом дизайну вашого помешкання. 

Купити драбину - щонайменше ту, яка буде в розкладеному стані дозволяти працювати на висоті до 3 метрів є найбільш виправданим вибором для більшості господарів. Таких параметрів достатньо, щоб з легкістю використовувати драбину в побуті - вдома, на присадибній ділянці. Звичайна розкладна драбина здатна повністю задовольнити потреби в побутових умовах використання. Для ще більшої компактності під час зберігання радимо купити телескопічну драбину. Один метр такої драбини здатний перетворитися на три у розкладеному стані. Алюмінієві драбини хоч і коштують дорожче за сталеві, але вони легші і практично такі ж міцні. Займають місця телескопічні драбини значно менше ніж драбини-трансформери та приставні. Тож немає підстав хвилюватися, що драбина займатиме значну частину технічного приміщення будинку чи квартири.

Побутовий таймер або реле часу - пристрій, який допоможе налаштувати час увімкнення та вимкнення побутових електричних товарів. Для чого це потрібно? В холодний період року побутовий таймер можна налаштувати для вмикання опалення за 1-2 години до того, як члени сім`ї прийдуть з роботи/навчання та ін. Побутові таймери класифікують від найпростіших - для увімкнення чи вимкнення побутових приладів, до повнофункціональних, з керуванням через мобільний додаток.

Купити ящик для інструментів, розкладну драбину, багатофункціональний наборів інструментів, а також багато різних корисних речей для дому - гачки для одягу на самоклеючій основі, підставки під стільці та столи можна за доступною ціною на allzora.com.ua. Асортимент товарів постійно розширюється, тому заходьте на сайт частіше та вибирайте товари, які роблять життя кращим та комфортнішим.

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 65

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 65

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення