Засоби зв'язку та обладнання безпеки

Купити охоронні системи в інтернет-магазині Allzora.com.ua - все, що  потрібно для створення систем відеонагляду та безпеки вашого дому, офісу чи магазину. 

Однією з сфер сучасних технологій, що динамічно розвивається, є системи безпеки (протипожежні датчики, датчики чадного газу) та відеонагляду (камери, відеореєстратори та аксесуари до них). Кожен з цих пристроїв має роль, яку у більшості випадків людина не може виконати. Приміром, датчик чадного газу здатний зафіксувати та просигналізувати про небезпечний рівень СО, в той час як людина часто не може його відчути, особливо у сні. Тому  встановлення такого датчику може врятувати життя.

Досі вважаєте, що сигналізація для дому коштує «непідйомних» грошей? Розвиток більш ефективних підходів виробників та численні розробки в цій галузі дозволяють розпочати знайомство з вищевказаною системою починаючи від 5000 грн. Зокрема, добре відомий всім виробник охоронних систем та сигналізацій для дому AJAХ пропонує «стартові набори», так звані «StarterKit», які дозволяють «з коробки» організувати повноцінну систему охорони для будинку чи квартири та не витрачати гроші на зайві прилади в комплекті. ДО AJAХ сигналізації за потреби можна додавати до системи додаткові датчики або провести модернізацію окремих компонентів.

Вибираємо gsm-сигналізацію для дому, на що потрібно звернути увагу та що потрібно знати до покупки.

Ajax StarterKit - «стартова» сигналізація для дому. До неї входить центральна консоль з органами управління, датчик руху, датчик відкриття вікна або дверей, а також пульт-брелок. Є численні виробники охоронних сигналізацій які за певного цінового рівня пропонують базові та додаткові можливості. Час не стоїть на місці, тому деякі додаткові функції часто стають базовими як це вже відбулося з датчиками руху. Вони гнучко налаштовуються та за потреби не реагують на домашніх тварин. Автономна робота протягом довгого періоду часу, стабільна та захищена від цифрових шумів робота, налаштування кількості користувачів - переваги якими вже нікого не здивуєш. 

«Все бачити та чути» - може бути вашим «lifestyle», якщо ви придбаєте  ефективні рішення сигналізації для дому та відеонагляду.  

i

Робота в режимі 24/7, високі вимоги до збереження потокового відео, часто підвищені температури роботи - ось основні вимоги до накопичувача (жорсткого диску), що встановлюється у реєстратор системи відеонагляду. З огляду на вищевказані вимоги рекомендується придбати HDD 3.5 серії «Purple» від виробника Western Digital. Від об'єму диску залежить тривалість запису в годинах, що на ньому зберігається. Рекомендований об’єм диску - від 8 ТБ та більше.

Для візуального контролю того, що відбувається, і що головніше - того, що відбулося, необхідною умовою є наявність камери відеонагляду. Ера аналогових камер вже пройшла, сьогоднішнє та майбутнє за IP-камерами. Інтернет-протоколи дозволяють переглядати ефір on-line або запис за допомогою зручного додатку на телефон та з ПК. Запис файлу в хмарні сервіси дозволить отримати його в будь-якому разі, навіть якщо було викрадено камеру (з SD карткою) або відеореєстратор. У всіх інших випадках, наявність камер відеоспостереження та дуже часто, її пряма видимість, насторожує зловмисників та умовно захищає від крадіжки чи іншого злочину.

Купити відеоспостереження для дому на Allzora.com.ua можна в комплекті, а також самому підібрати пристрої та комплектуючі. Досить часто виникає потреба в «апгрейді» камер, реєстратора або HDD до нього. Купити охоронну систему, сигналізацію для дому, а також пристрої, за допомогою яких пожежно-охоронна сигналізація буде на сторожі безпеки та комфортного життя можна на Allzora.com.ua. Щоб вибрати потрібний товар можна скористатися зручним фільтром та сортуванням по ціні.

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.