Мінеральна лікувально-столова негазована вода Magnesia Extra 0,7 л

Magnesia Extra в 0,7 л містить 210 мг магнію, що становить 56% від еталонного значення споживання магнію на добу. Вміст натрію Magnesia Extra становить лише 4,06 мг в 0,7 л (0,58 мг / 100 мл), а Magnesia Extra - це харчова продукція з низьким вмістом натрію. Благотворний вплив магнію при вживанні Magnesia Extra досягається за допомогою здорового способу життя і збалансованого режиму вживання алкоголю. Magnesia Extra є багатим джерелом природного магнію. Магній сприяє концентрації - допомагає зменшити втому і виснаження. Він корисний для судин та сприяє нормальній м'язової діяльності. Допомагає вам в управлінні стресом - магній сприяє нормальній діяльності нервової системи і нормальній розумовій діяльності. Magnesia Extra є ідеальним рішенням для регулювання магнію в організмі без перевантаження натрію.

65 грн
В наявності
Артикул
8594001028832

Рекомендована добова доза:

0,7-1,4 л у 3-4 роздільних дозах переважно між основними прийомами їжі.

Склад

Аніони (мг / л) Са: Витяг з аналізу - 53,3 Загальна мінералізація (мг / л): Витяг з аналізу - Cl- 2131: Digest аналізу - о.с.в.в. 3.8: Витяг з аналізу - 88,2 HCO: Ліфт з аналізу - 1660 катіонів (мг / л) мг: Витяг з аналізу - Na 300 *: Витяг з аналізу - 5,8 недисоційовані компоненти (мг / л) SO Витяг з аналізу - 17,0.

Користь для здоров'я

Магній сприяє концентрації - допомагає знизити втому і виснаження підходить для судом - сприяє нормальній м'язовій діяльності допомагає керувати стресом - магній сприяє нормальній діяльності нервової системи і нормальній психічній діяльності

Характеристика
Вага (кг) 0.7
Країна-виробник товару Чехія
Упаковка Пластикова
Обсяг/Об'єм 0.7 л
Виробник KMV
Напишіть власний відгук
Ви залишаєте відгук на:Мінеральна лікувально-столова негазована вода Magnesia Extra 0,7 л
Ваша оцінка

Доставка

Доставка 2-10 днів

УМОВИ ОПЛАТИ

• безготівкова оплата

• оплата при отриманні

• оплата картою Viza, Mastercard