Електронні книги

20 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

20 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Електронна книга - надійна інвестиція в майбутнє

Читання завжди було кращим способом навчання і отримання інформації, і не втратило своєї актуальності й по сьогоднішній день. Але завдяки сучасним технологіям, зовсім не потрібно сьогодні носити за собою кілька паперових видань. Ціла бібліотека здатна вміститися у вашій кишені, якщо ви вирішите купити електронну книгу. Це свого роду планшетний комп'ютер, призначений для відображення текстової інформаціі. Завдяки технології сучасних електронних чорнил або «e-ink», така читалка для книг стала набагато зручніше і безпечніше. Класичний екран має властивості відображати кілька тонів сірого кольору без світіння, що повністю відповідає читанню з друкованої сторінки книги. Такого виду електронний підручник не робить шкоди зору, і здатний тривалий час працювати від акумулятора. Інтернет-магазин Allzora.com.ua надає можливість вибрати електронні книги, купити дешево і з доставкою вподобану модель.

Як вибрати електронну книгу

З кожним днем, така читалка для книг набуває все більшої популярності. У зв'язку з цим виробники випускають їх, підлаштовуючись під потреби кінцевих користувачів і наділяючи свої продукти різними корисними функціями. Як вибрати електронну книгу, з повним функціоналом і гарантією якості? Слід звернути увагу на діагональ сенсорного екрану, для зручності управління книгою. Для постійного читання в транспорті та носіння з собою, підійде модель з діагоналлю 6 дюймів. Читання улюбленого твору вдома або на навчанні, краще з пристрою з діагоналлю екрану 8-10 дюймів. Також корисним буде купити електронну книгу з функцією виходу в інтернет без використання комп'ютера. Це дозволить Вам завантажувати нові книги прямо на пристрій.

Дисплей на основі електронного чорнила має величезну перевагу у вигляді великої автономності. При гортанні електронні чорнила "прилипають" до екрану, такий дисплей не споживає енергію до тих пір, поки читач не почне читати наступну сторінку. Класичні електронні книги з технологією «e-ink» різних поколінь, комфортно сприймаються очима користувача і не призводять до стомлюваності зору. Зверніть увагу на пристрої таких фірм як AirBook, EvroMedia, електронна книга Pocketbook.

Перш ніж купити електронну книгу в інтернет-магазині Аllzora.com.ua, дізнайтеся, які формати вона підтримує, якими функціями володіє за допомогою опису під кожним видом товару в категорії Електронні книги. Проводити дозвілля, знаходячи нові знання і враження, допоможе електронна книга. Великий вибір, низькі ціни, гарна якість - все це Ви отримаєте, здійснюючи покупку в нашому інтернет-магазині!