Маніпулятори

Товари 1-20 з 1499

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список
 1. 19-Key Keyboard Ewent EW3102 Black
 2. Bluetooth Keyboard with Support for Mobile Device 145739
 3. Bluetooth-клавиатура Ewent EW3161 Белый (испанский)
 4. Bluetooth-клавиатура с беспроводным зарядным Qi Белый 146129
 5. English Keyboard and Wireless Mouse Cherry JD-0700GB-2 Black
 6. Ergonomic Optical Mouse Ewent EW3156 1000 dpi USB Black
 7. Gaming Mouse Mat MSI Sistorm GF0-V000025-HX (36 x 28 x 0,2 cm)
 8. Gaming Mouse Mat NOX NXKROMKNTKNTRL 32 x 27 x 0,3 cm
 9. Keyboard and Mouse B-Move BM-TC01 1600 DPI Black
 10. Keyboard and Mouse Logitech 920-003159
 11. Keyboard and Optical Mouse Logitech 920-002550 1000 dpi USB Black
 12. Keyboard and Optical Mouse Logitech 920-004513 2,4 GHz Black Wireless
 13. Keyboard and Optical Mouse Logitech MK120 USB Black
 14. Keyboard and Optical Mouse NGS Dragonfly Kit DRAGONFLY USB
 15. Keyboard and Wireless Mouse Cherry JD-0700ES Black
 16. Keyboard and Wireless Mouse Ewent EW3111
 17. Keyboard and Wireless Mouse Logitech 920-003978 Black
 18. Keyboard and Wireless Mouse Logitech 920-007919 Grey
 19. Keyboard CoolBox COO-TEC01HU Black
 20. Keyboard Ewent EW3140 EW3140 Wireless

Товари 1-20 з 1499

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Маніпулятор (лат. Manipulare - управляти, керувати) - слово, яке найкращим чином підходить для розуміння принципу роботи таких пристроїв як комп'ютерна миша, геймпад, джойстик або кермо для електронних ігор. Купити клавіатуру або мишку – є лише початковим етапом знайомства з периферійними пристроями.

Обмін інформацією між людиною і комп'ютером або ігровою приставкою проходить через маніпулятори, якість та бездоганна робота кінцевого продукту (для графіки - точне позиціонування елементів, в грі - кінцевий результат битви або гонки) залежить від правильно підібраного пристрою - маніпулятора, про який ви напевно чули як « Input device - Пристрій введення».

Купити клавіатуру повнорозмірну для роботи в бухгалтерських програмах - необхідність.

Перевага «менш функціональної, «ноутбучної» клавіатури завершується там, де без окремого цифрового блоку не обійтися. Купити ігрову клавіатуру не зовсім означає, що клавіатура буде мати чотири великі клавіші (вправо, вліво, вниз і вгору). В першу чергу, це – конструкційне рішення механічних перемикачів, виділені клавіші та їх підсвічування. Якщо з двома останніми елементами більш-менш зрозуміло, то про перемикачі розповімо детальніше. Відомі геймерам перемикачі Cherry виробництва Німеччини дозволяють регулювати силу натискання від 20 грам до 60 грам, а спрацьовування контакту може відбуватися як на початку ходу, так і посередині. Купити клавіатуру Logitech рекомендується тим, кому не подобається гучне клацання при натисненні, але є бажання отримати тактильні відчуття, які просто «must have» у іграх.

Купити бездротову мишу і вже потім сумку для ноутбука?

Питання вище було поставлено з метою турботливого ставлення до майбутніх покупців техніки на нашому сайті Allzora.com.ua. Сумка для ноутбука та бездротова миша можуть значно відрізнятися в ціні (від 5 доларів США до декількох сотень), але як правило, якісний аксесуар (сумка або мишка для ноутбука) коштує не менше 20 доларів США. Сумка для ноутбука повинна забезпечити мінімальний захист ноутбука, вибирайте сумку з «щільною» стінкою з поліестеру або нейлону, з декількома секціями. Щодо бездротової мишки, яка краще - лазерна або оптична миша? В офісному використанні краще підійде оптична миша, для роботи на скляній поверхні - лазерна, принцип роботи якої передбачає більш детальний аналіз поверхні. «Водити» лазерною мишкою «по джинсах» під час навігації по меню смарт-ТВ та інших «складних» поверхнях простіше, курсор мишки поводиться більш адекватно. Мишки з видимим спектром випромінювання все ще використовуються, але для ноутбука рекомендується вибирати з невидимим. Різниці в ціні немає, а червоний колір від сенсора не відволікатиме вас від роботи.

Мишки відомих виробників Logitech, HP, Asus пропонують відмінний базовий функціонал.

Для додаткових опцій: програмовані кнопки, безшумна робота або потрійний клік потрібно застосовувати опції фільтра на сайті Allzora.com.ua. За кількістю замовлень, «народною мишкою» є Logitech M185, яка показала себе з найкращої сторони не лише в ергономіці, але і тривалою роботою (виробник заявляє роботу до 12 місяців) від однієї батареї типу АА. Безшумна миша буде справжнім "порятунком" для користувачів, які працюють на комп`ютером в пізній та нічний час. Купити бездротову мишку на сайті Allzora.com.ua можна в підкатегорії «Маніпулятори».

Бездротова клавіатура і миша - відмінний подарунок як для ноутбука і тим більше, для стаціонарного ПК.

Перевагою такого комплекту є більш низька ціна обох пристроїв ніж поокремо, а також злагоджена робота між ними. Наприклад: технологія Unifying від Logitech дозволяє під'єднати до 6-ти пристроїв на один USB ресивер, що значно спрощує роботу на комп`ютері.Прикладом гарної «пари» є миша Logitech M215 і клавіатура Logitech K360. Купити клавіатуру іншої моделі зовсім не означає, що треба міняти ресивер і це дуже зручно.

Для любителів ігор на приставці Playstation. Xbox, Nintendo на телевізорі знадобиться купити геймпад.

Щоб ваші друзі також могли разом з вами грати в ігри, потрібно купити кілька геймпадів. Обожнюєте гаджети без проводів? Купити бездротовий джойстик для ПК просто необхідно. Завдання № 1 для геймера – відчути  всі можливості ігрових симуляторів. Купити кермо для ПК - взяти участь в гонках, які не відрізнятимуться від справжніх завдяки наявності технології Force Feedback

Купити клавіатуру, бездротову мишу, геймпад або кермо для ПК можна в розділі «Маніпулятори». Кожен товар має опис, технічні характеристики вказані на сторінці товару. Виникли якісь запитання? Ми з радістю вас проконсультуємо, оскільки ми знаємо все про товари в інтернет-магазині Allora.com.ua.